Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve ben de bırakyım:((

sessiz

Öne çıkan mesajlar

bu oyuna başladıgımda herşey çok güzeldi oyunun mitolojisi ben büyülemişti ama son zamanlarda çıkan dupe macro hack ...vb olaylar insanda sabır bırakmadı

sonra türkler geldi

ks ve küfür getirdiler oyun işkence olmaya başladı

sürekli serwer degiştirdim yeterki oyunu oyun gibi oynayan insanlar bulayım diye
cyhper deki son çarımı açtıgım da Gm lerin lwl 60 lık char sattıgını ögrendim biz saatlerce masa başında türk arkadaşlarımızla mücadele ederken onlar parayı basıp master oldular
biz para toplamaya çalışırken onlar miras yedi gibi bi anda zengin oldular

we Gm ler bu char çalma olayına bi son weremediler arkadaşın lwl 57 charı gitti

ensonunda dayanamadım we +7 wizzardıma cursedle up basıp yaktım
paramı ve itemlerimi maradondaki eziklere dagıttım( hiç biri türk degil di çünkü bu oyunu mahveden insanlara bi de ben yardım edemezdim)

sonuç olarak knight ve paticikte ki son günüm yapmak istedigim pek çok şey wardı ama bu şartlar altında dewam etmek bi anlam ifade etmiyor

elveda knigt
elveda paticik

herkese bu oyunda başarı ve eski günlerdeki gibi zewk dilerim
bye :((
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa, 19 Ağustos 2005 16:46 tarihinde demiş ki:
Bende onu dicektim. +7 ye cus nasıl bastın :)

sen akuma_tr san eger bu olayı sen bana ögretmiştin. aynen bu şekilde iddialaşıyodum seninle +6 ya cus basılır diye :)[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman 1 kere daha +7 wizard yap sonra cus koyup bas bakalım basabilecek misin?
Hatta kasmaya gerek yok ben söleyim. Basamazsın. Sen nus basmışsındır eğer basabildiysen. +5 den sonra cus basamazsın.[signature][hline]Nicki değiştirdim.
Eski Armas2 yim. Diezde charım Armas2 ama şu an kullanmıyorum. Yakında geri dönücem.
Sosyal ağlarda paylaş

ben areste 2milyarı olan bi kisiydim evet milyar ama lvl 40 tım cunku bi kac ark bana yardım etti falan ve bence bana karsı yapılmıs bisi bu haunga oldurunce kesin speel cıkıyodu artık o kadar cok vardı ki 12.500 e vendor a satıyodum bi gunde lvl 0 dan lvl 32 oldum 30 a kadar 62 lik ark 2 lvl ben kastım ii guzel ama yanımda oturan o ......................... ları sifremi nasıl olduysa ogrendiler.(...........................=her turlu kufur) neyse soyuldum falan filan bırakamadım aresten cypher e gectım saonra lvl 25 yaptım ve oynuyorum ama o bug gibi sey olmadi bi daha simdi nooldu ben bu oyuna sanki ruhumu vermiscesine oynadım karsılıgı nooldu??? hic bisi ben ce bu oyunu bagimlilik derecesinde oynanamak lazım cunku sonunda uzuntuden 4 gun oynayamıysunuz...[signature][hline]Tanrı, insanların ve makinelerin günahlarını affetsin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...