Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

toplama kampları...-gezdim tozdum öğrendim- düşünceleriniz,gezeniniz...

amon

Öne çıkan mesajlar

evet...bundan bir kaç sene önce Dachau toplma kampını, belediye binalarının bodrum katlarındaki işkence "saraylarını" gördüm ve bir daha lanet ettim...
defol avrupa...belki bu gün yaşayanlara değil ama onların ideolojilerini haala savunanlara...[signature][hline]dinler halkların afyonudur...
yanılgılarımız olduysa bile burjuva rejimlerinin yanılgılarıyla karşılaştırılınca çok insancaydı...
Sosyal ağlarda paylaş

daha girinde hissediliyor soğukluk...içerde ise hala ağır bir yağ kokusu ve negatif enerji...söylenene göre ruhları haala orada yatarmış...elektrikli tellerin yanından geçiyoruz...tellerin önünde bir arık var içi hala su dolu çıkmak imkansız...tellerin önünde elektrikli tellere atlayıp intihara koşan yahudilerin canlandırıldığı bir heykel...
ve büyük salan...içerde zayıflıktan kurumuş mahkumlarn 30 cm uzunluğundaki tavana kadar uzanan ranzaları...herkese 20 cm lik yatacak yer düşüyor...
yatakhanelerdeki tuvaletler tam odanın ortasında...insanlar mıçarken rezil olsunlar diye...
boğa penisinin sinirinden yapılan sopa ise sonsuz ömre sahip...hala sert...
ve en acısı pislik odaları...kendi mıçtığıyla boğulmaya mahkum insanlar...
kamçılar, çeşitli işkence edevatları...parmak kırıcılar,kıçtan girip sırttan çıkan iskemleler(ayakta oturmadan ne kadar durabilirsinki...yorulup oturucaksın)....
deney odaları...bir insanda ne kadar kan var?ateşe atılan insan kaç saniyede ölür?anne karnında bebek nasıldır(!!!)?hangi zehirler insanı öldürür?ne kadar soğukta şuur kaybı yaşanır?insan kendi etini yiyerk kaç gün yaşar?...ve daha milyonlarca deney...[signature][hline]dinler halkların afyonudur...
yanılgılarımız olduysa bile burjuva rejimlerinin yanılgılarıyla karşılaştırılınca çok insancaydı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amon, 22 Temmuz 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
evet...bundan bir kaç sene önce Dachau toplma kampını, belediye binalarının bodrum katlarındaki işkence "saraylarını" gördüm ve bir daha lanet ettim...
defol avrupa...belki bu gün yaşayanlara değil ama onların ideolojilerini haala savunanlara...

dachau da bişi yok ya
ben hersene gidiorum program icabı orası bi çalıştırma kampıydı..
außschwitz e görmeden lanetleme derim ben
ama bi alman gibi düşünürsen.. böle bişi olmak zorundaydı..
adamlar bi kaç yönden haklı[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
And she's not breathing back.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

eklemek istedim bu tür şeylere meraklıysanız

Polonya'da-Außschwitze bakın
her sene öğrenci programı die adlandırılan bir gezi ile nürnberge gidiosunuz..
dachauya çok yakın belirteyim...ya bi çok yer var görülcek..
dachau sadece bitanesi..
müzeleri görmeden bişi denemez..oda pek bişi kalmamış.."allied force " girince :)[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amon, 23 Temmuz 2005 00:00 tarihinde demiş ki:
yatakhanelerdeki tuvaletler tam odanın ortasında...insanlar mıçarken rezil olsunlar diye...
boğa penisinin sinirinden yapılan sopa ise sonsuz ömre sahip...hala sert...
ve en acısı pislik odaları...kendi mıçtığıyla boğulmaya mahkum insanlar...
kamçılar, çeşitli işkence edevatları...parmak kırıcılar,kıçtan girip sırttan çıkan iskemleler(ayakta oturmadan ne kadar durabilirsinki...yorulup oturucaksın)....
deney odaları...bir insanda ne kadar kan var?ateşe atılan insan kaç saniyede ölür?anne karnında bebek nasıldır(!!!)?hangi zehirler insanı öldürür?ne kadar soğukta şuur kaybı yaşanır?insan kendi etini yiyerk kaç gün yaşar?

@trapt: yani bi alman olarak düşünürsem şu sayılanlar gerekli miydi diyosun?almanlar insan değil veya onu diyosun.ne diyosun?[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..

[Bu mesaj sir tarafından 26 Temmuz 2005 12:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

diyorum ki...kendini bi alman yerine koy...birçok şeyde haklıydılar kaba bi yöntemle olsa bile çoğu düzeni değiştirdiler
onun dışında o kadar yahudi ölmeseydi şu an dünyanın halini düşünebiliyo musun?
yada şöle söliim..avrupa bunun sayesinde bir çok ders aldı..belki bu olaylar olmasaydı 70'leri daha yeni yaşardık[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

minnettarsın yani almanlara, binlerce masum yahudiyi öldürdükleri için. insanlığından şüphe ediyorum.

kaba bir yöntem ne demek ya, hangi insan evladına bunu yapabilirsin?bunu yapma hakkını kendinde nasıl bulabilir birisi?inanamıyorum şunu savunan biri olmasına, gerçekten inanamıyorum. almanlar gurur mu duyuyolar sence yaptıklarıyla? bugün olsa yine yaparız mı diyolar?

kendime hakim olucam ve burda susucam.
[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..

[Bu mesaj sir tarafından 27 Temmuz 2005 13:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ich hasse faschismus....ich hab immer das gesagan....ich bin ein deutsch aber ich bin nicht ein nazi....sagen bitte mir? wie können die deutschen das machen müssen?[signature][hline]dinler halkların afyonudur...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sir, 27 Temmuz 2005 13:49 tarihinde demiş ki:
minnettarsın yani

masumlar,çocuklar,sakatlar,çingeneler bi çok insan öldü..ama bütün bi dünya bundan ders çıkardı diyorum..o zamanın şartlarına göre haksız sayılmazlardı diyorum ben sana neden mi?
havyarı hep yahudiler yiyodu...halk fakirdi..bu etkenlerin biri savunulcak bi yanı yok...
adamlar sadece 1.dünya savaşında onlara yapılanların intikamını acı bi şekilde aldı..
Aşırı Milliyetçilik düşüncesi akıllara zarar ...

ama bunda ırk değil..düşünce suçlanmalı..
almanyada yaşamış bi insan olarak söliim hala çoğunda hayranlık var "mein kampf " kitabını okusan anlarsın[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amon, 27 Temmuz 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
ich hasse faschismus....ich hab immer das gesagan....ich bin ein deutsch aber ich bin nicht ein nazi....sagen bitte mir? wie können die deutschen das machen müssen?

ich kann nicht dich verstehen..
bist du deutsch? lol ..Herr Müller..sprechen sie türkisch bitte...
artislie luzum yok[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

mein kampf zırvadan başka bişey değil. almanyada insanların çocuklarına "adolf" adını bile koymadıklarını da biliyorum, almanyada okuyan yeteri kadar arkadaşım da var. evet, kesinlikle bütün dünya bundan bir ders çıkardı, herkes bu zihniyeti ve yahudilerin yaşadıkları zulmü lanetledi.

o zaman türkiyede de havyar yiyenleri katledelim? güzel olur di mi?burda da halk fakir..katletmek de yetmez, akla hayale sığmayacak işkence yöntemleri deneyelim üstlerinde, şartlar bi gün kıçtan girip sırttan çıkan iskemleler kullanmamızı gerektirebilir, ya da insanları kendi dışkılarını yemek zorunda bırakmamız gerekebilir. haksız sayılmazlar tabi, başka çareleri yoktu adamcağızların, kendi toprakları yetmiyodu ki başka ülkeleri işgal etmeye başladılar, sonra avrupanın tamamını savaşa soktular. biz de zorda kalınca böyle yapalım.[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

ah biraz beni anlasan...
oku diyorum işte..
adolf koymazlar değil KOYAMAZLAR...sıkıyo o biraz halk direk yadırgıyo..
gençlerde hayran olan çok kişi var..benim birçok tanıdığım insan var adolfa hayran olan.. tabi bunlar türk değil
alman...
bu arada adolf 'un babası yahudi..oku demekten kastım oydu..savunulcak yanı yok diyorum...s"adece bunlar zengin ırk bunlar üstün olduğunu söylüyolar..bizden kimse üstün değil..deutschland über alles " mantığı ..ya çok şey varda..daha önceki konuda yazıldı..sayfalarca yazıldı orda..aramaya inanın..[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

ben şuna takılıyorum en başından beri "yahudiler ölmeseydi dünyanın halini düşünebiliyo musun?" ve de "havyarı hep yahudiler yiyodu" bu nasıl bi zihniyet yani hala anlayamadım, bana hitlerden bahsetme hiç, onun savunulcak yanı olmadığını biliyorum zaten, savunulcak yanı yoksa bu cümleler neden?

işte adolf koyamazlar tabii ki hastalıklı bişey olduğunun farkındalar.[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trapt, 28 Temmuz 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
said:
ich hasse faschismus....ich hab immer das gesagan....ich bin ein deutsch aber ich bin nicht ein nazi....sagen bitte mir? wie können die deutschen das machen müssen?

artislie luzum yok

dich verstehen nicht...dir verstehen...[signature][hline]dinler halkların afyonudur...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sanerixx, 27 Temmuz 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
o almancayla derdini zor anlatırsın arkadaşım ahah

sen kusursuz mu konuşuyosun türkçeyi...afferin....iyi o zaman hatamı düzelt[signature][hline]dinler halkların afyonudur...
Sosyal ağlarda paylaş

unutmuşuz hoca
bide düzeltiyo hatamı bak sen..
bi kez gitmiş nürnberg-dachau arası yapmış başımıza adolf kesildi..
koçum biz oralardan çok geçtik...
bi öğrenci programına katılmakla adam olunmuyo...ben hersene katılıyorum..
ver telefon numaranıda sana temiz almanca öretiim ne dersin..
senelerden beri almanca konuşmasamda gel yani 4 dil öğretirim..

[Bu mesaj trapt tarafından 29 Temmuz 2005 01:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amon, 29 Temmuz 2005 00:36 tarihinde demiş ki:
said:
sanerixx, 27 Temmuz 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
o almancayla derdini zor anlatırsın arkadaşım ahah

sen kusursuz mu konuşuyosun türkçeyi...afferin....iyi o zaman hatamı düzelt

düzeltilecek çok yer var istersen sen almanca anlatmak istediklerini türkçe olarak bir yaz ben sana bir güzellik yapıp almancaya çeviririm boş bir vaktim olduğunda.[signature][hline]bu paticik beni çok güldürüyo ya
Msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amon, 29 Temmuz 2005 00:23 tarihinde demiş ki:
said:
trapt, 28 Temmuz 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
said:

artislie luzum yok

dich verstehen nicht...dir verstehen...

hehe ich kann dich nicht verstehen dogru iste nesi yanlis...

ich hab das immer gesagt, ich bin ein Deutscher aber ich bin nicht ein nazi , sagen Sie bitte mir ? wie haben die Deutschen das alles damals gemacht.

Beni anlamadigim bu kadar yahudi vardi diye katliam yapildi ,peki simdi 3 milyon turk var diye katliam yapilsa buda dogru mu olucak?
Sosyal ağlarda paylaş

bende dedim nesi yanlış...konuşmayınca uzun zamandan beri olabilir dedim..arkadaşta katıldığına göre bana..
yani amoncum bilmiyosan hiç konuşup artislik yapma
daha balonunda yeni yeni[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...