Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öss>>ösys haybeeaa

spompas

Öne çıkan mesajlar

öss nin ösys sinavi oldu daha cok yorum gerekli imis ayrica lise 2,3 agırlıklıymıs kardesim türev integral mi soracaksınız??...off burda deliriourm dersana pazartesi acılacak ve calısmaya baslaayacaım eger kazanamassam babam beni dukkanların basına koycak ... ben esnaf olmak istemioruumm .. sizede bunları anlatıyorum ki öss ösys olusuna siz ne diyorsunuz ... aranızda universitede olan arkadaslaraıma da sesleniorum ... siz ne dusunuosunuz ...?[signature][hline]Kim Olduğumuz Değil Ne Olacağımız Önemli
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversitede olan arkadaşların Türev-İntegrali sular seller gibi bildikleri için bayağı işlerine geldi diyeyim ben sana...

Resmen ben girsem şimdi sınava senden daha avantajlıyım yani...[signature][hline]Diablesse 18 Ekim 2004 tarihinde MSN'de demiş ki:
mama yiyiom ben
Gunn, 18 Mayıs 2002 16:07 tarihinde demiş ki:
ağlama değmez minoooooc, bu göz yaşlarınaaa
Sosyal ağlarda paylaş

ben üniversite ikinci sınıfa geçtim , ama kocaeli üniversitesi'nden memnun olmadığım için dondurup öss'ye tekrar girmeyi düşünüyordum bu sene.

sınav sistemini gördüm , anlamadım.
kaydımı dondurmaktan vazgeçtim.[signature][hline]valandil ownz j0o!
city sick,something's wrong in it.
WoW - Kelvin /BL , Xrzug /TM
Sosyal ağlarda paylaş

walla aslında bu sistem iyi oldu gibi ama zamanlama yanlış bence bu sistemi bu sene diil 2 yada 3sene sonra yapmaları gerekiyodu bu yıl haber werip... böylece lişse yeni başlayan arkadaşlarımız daha rahat hazırlanırdı ama bu ülkede amaç yardımcvı olmak diil köstek olmak naparsın ... :-)[signature][hline]70's 80' Hard'n'Heavy /// Sex Drugs R'n'R
Sosyal ağlarda paylaş

Ben son 2 sene üst üste sınava girdim bu sene istediğim yer oldu (yani sistemle baya alakalıyım).
Lise 2-3'ün dahil edilmesi o kadar da kötü seğil aslında sonuçta logaritma trigonometri yada türev integral düşündüğünüz kadar zor değil artı bu sınavdada bu konulara ait ama kısa zamanda çözülebilecek sorular soracaklar.
Mesela bizim bir senede gördüğümüz kimyayı siz ilk bir ayda göreceksiniz fakat geri kalan konularda ezber değil mantık anlama yoluna gidersen çok rahat yapılabilecek şeyler organik kimya vs. hikaye yani.
Tabi sınavın 4 saat olması o kadar aptalca ki yani sen sınava başlarken yola çıkan adam istanbuldan çanakkaleye gidiyor sen hala sınavın başındasın....Onun yerine lise öğrencileri her sene sonunda o seneye ait ana derslerden sınava girse en sonda össye girse ortalama gibi birşeyler alınsa....
Bir de sana tavsiyem en başından itibaren işi sıkı tut ilk sene cıvıdım ben biraz bir de baktım sınav zamanı gelmiş.
Ayrıca girememek her şeyin sonu geğil evdekileri ikna edersin haftaiçi olmaya (okul derdi bitince çok rahat oluyor). Ama bence sen işi sıkı tut diye seni dürtmüşlerdir yani herkes çocuğu okusun istiyor sonuçta.
Rahat ol işi sıkı tut lise müfredatı kolay ya abartmayın şu matematiği![signature][hline]Yazık ki böyle şeyler çok sık olmuyor.
Kölnlü Panter K.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bence geometri birazda yetenek işi görmekle ilgili yani tabiki elinden geleni yapcan ama olmuyosada bazı sorular olmuyodur yapcak bişi yok arkadaşlar cok gözünüzde büyütmeyin kendinize güvenin ve einizden geleni ypın en önemlisi bence yeterince calıştını bilmenin verdi huzur sonuç nolursa olsun ki %99.9 sonuc iyi kötü tatmin edici olur... :)[signature][hline]70's 80' Hard'n'Heavy /// Sex Drugs R'n'R
Sosyal ağlarda paylaş

Sistem değişmedi yine çalışan kazanıyo
2oo5 Öss : Çalışanlar kazandı
2oo5 Öss : Çalışmayanlar kazanamadı
Eğer sistemde inekler kazanıyosa Mal'larda kazanamıyo...[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Menkalinan, 13 Ağustos 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
iyide ineklerin coğuda mal oluyo bea... :D

sence bi mal yırtsa kendini ne kadar olur?
girermi boğaziçine?
ben inanmıyorum salağım ama çalıştım süper bi yere girdime zekada gerek.
böyle saçma yorumlar çooook kompleksi hiç bi zaman zeka & çalışma olmadan birşey olmaz.
hani diyorum söylenmeyi bıraksanız türev cidden kolay bir konudur lise3 metemetiği de fiziği de zevklidir kimyası bayar biraz ama olsun.[signature][hline].my.angel.wings.are.bruised&restrained.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Menkalinan, 13 Ağustos 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
iyide ineklerin coğuda mal oluyo bea... :D

Heh.!
Bok atacaksınız yani illa.
Tamam kütük ve takozlarda kazanamadı. Yani kafası basmayanlar..![signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

zamanın bakanının kendı azıyla yaptıgı bır acıklama;
"cocuklara asırı mufredat yukluyoruzkı dersten baslarını kaldırıp kotu seylere vakıt bulamasınlar" bu kadar sacma bı mantalıte mı olur ya ,mılyon ınsanın hayatını onların aılelerını dolayısıyla koca bı ulkeyı mahvedıosunuz, adam gıbı bı egıtım sıstemı getırın artık koklu deıstırın boyle ufak ufak yarım yamalak deısıklıklerle nereye kadar
Sosyal ağlarda paylaş

car$amba gunu dersane de sevıye tespit yaptılar yenı sısteme göre.1. bölum ıı guzel ıdare edıyoruz fln 2.bölume bır geldım kaldım heh.mat.ta 30 sorudan 5 nı yaptım höh dedım.hatta bı ara sınavda gulmeye ba$ladım kadın geldı noldu dıyor,kagıdı gosterdım oda guldu.2. bölumde sadece mat.le bıo dan kurtarırım dıye umıt edıyordum onda da bıo ya tam geldım vakıt bıttı ama 1. sorusunda glikoz un c,h,o lı $eklını sormu$lar öeh.

p.s:adamlar gaza gelmı$ glb 30 soruluk 2. bölumde,mat.te 20 soru rahat lıse 3 tu.[signature][hline]Pyro
dêãth øwñz lìfê
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...