Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zekeriya Beyaz: Lisanssız programlar caizdir

Daniel

Öne çıkan mesajlar

said:
MartinLGore, 18 Ağustos 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
said:
Slat, 18 Ağustos 2005 01:42 tarihinde demiş ki:
Adamın verdiği cevap aynen buydu:

"Ne yaptıklarını anlamaya çalışıyordum!"

Haklı olabilir ama.. ciddiyim.
bi rehber arkadaşım vardı arap ülkelerinde falan çalışırdı..

Çocuk nasıl yapılır bilmeyen, anal,oral seks yapınca çocuk olur zanneden insanları anlatırdı.

ya zekeriya beyaz evli deil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

hayvanlarla seks caiz degil cunku bu mahluklarin kendi iradeleri yok. insanin zorlamasiyla cinsel iliskiye girip zor durumda birakiliyolar. halbuki hayvan cogalmak icin ciftlesir, zevk icin sadece yunuslar sevisir. bu durumda hayvanin durup dururken ozellikle bi insanla sevismesi caiz degildir. fekat hayvan gelip kendi isterse o konuda kurallar degisebilir...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 18 Ağustos 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
hayvanlarla seks caiz degil cunku bu mahluklarin kendi iradeleri yok. insanin zorlamasiyla cinsel iliskiye girip zor durumda birakiliyolar. halbuki hayvan cogalmak icin ciftlesir, zevk icin sadece yunuslar sevisir. bu durumda hayvanin durup dururken ozellikle bi insanla sevismesi caiz degildir. fekat hayvan gelip kendi isterse o konuda kurallar degisebilir...

Hayvan gelip kendi isterse emin ol değişen tek şey kurallar olmaz . Düşünmesi bile bi komik geldi . Mööö diye arkasını dönüp kıçını sallayan bir inek hayal ettim de .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 18 Ağustos 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
hayvanlarla seks caiz degil cunku bu mahluklarin kendi iradeleri yok. insanin zorlamasiyla cinsel iliskiye girip zor durumda birakiliyolar. halbuki hayvan cogalmak icin ciftlesir, zevk icin sadece yunuslar sevisir. bu durumda hayvanin durup dururken ozellikle bi insanla sevismesi caiz degildir. fekat hayvan gelip kendi isterse o konuda kurallar degisebilir...

iradeleri yokmuş..
bu ne peki ?

[spo1=bu][/spo]

zorla mı yaptırıolar? :D[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********

[Bu mesaj MartinLGore tarafından 18 Ağustos 2005 02:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaenin, 18 Ağustos 2005 01:20 tarihinde demiş ki:
[spo1=BUMU][/spo]

Buldum wallpaper'ımı .

Bu adam demişse...

Din & Teknoloji kıyaslaması // Tamam ben giderim[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ EoS ]
Death is just depth of chaos
Branch would forgive the wind but it broken once
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adam mongol mu?[signature][hline]O günlerin fotoğraf karelerine sığmayan acıları bundan sonrası için birer ibret belgesi olarak önümüzde duruyor. Depremde yitirdiğimiz canların, sönen ocakların sadece alın yazısı olmadığını biliyoruz. İlgisizliğin, başıboşluğun faturasını o 45 saniyenin sonunda Türk halkının ödediğini unutmayacağız. Ve unutturmayacağız...
17 Ağustos depreminde yaşamını yitirenlerin anısı önünde saygıyla eğiliyoruz ...
Sosyal ağlarda paylaş

yoo ben severim bu adamı aslında sırf gorunusunden dolayı dalga geciliyo aslında gercektende cok cagdas biri[signature][hline] Hayatta yalnızca 2 kişiye güvenirim biri ben diğeri sen değilsin

[Bu mesaj unaccompanied tarafından 18 Ağustos 2005 12:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xaenin, 18 Ağustos 2005 01:18 tarihinde demiş ki:
Sayın Ceviz Kabuğu demiş bir insandan ne beklenebilir . Bu adamın suratının tam bir resmini bulan varsa koyabilir mi ? Wallpaper yapacağım .

NYAUHUHAUHAUHAUH UHZUHA Sayın Ceviz kabugu muauhauhauhauha sandalyeden düştüm abi yaa :D[signature][hline][b]feriştahın fentezileri..

storm uo shard..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...