Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

===>liseli

SON_SAVASCI

Öne çıkan mesajlar

nick biraz fos ama konu guzel :)

hala lisede okumaktayım ama lisede edindigim arkadaslarimi bir daha hicbiyerde edinemeyecegimi dusunuyorum ... yani lise diyince aklıma omurr boyu arkadaslıklar geliyor sahsen[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

İşte o ömür boyu arkadaş dediğin şahıslar, lise bitince bi anda etrafından yok oluyor...
Sen bi üniye veya bi işe giriyorsun, diğer liseli arkadaşların da aynı şekilde oluyor ve bir daha kolay kolay görüşemiyorsun...
İstisnalar kaideyi bozmaz tabii 1 veya 2 tane kalabiliyor bazen[signature][hline]Janitschar Family LL
P.S.T.
Sosyal ağlarda paylaş

lisem yeni bitti tam bir felaketti...

biribirini tokatlayan kızlar,saçsaça kavgalar,gruplaşmalar,arkadan konuşmalar, herşeyi öğretmenlere yetiştiren ispiyoncu tipler , fönsüz gezmeyen kızlar öhöööö

üniversitem iyi olsun noolur ya yoksa orta okula ışınlattırcam kendimi =)[signature][hline].my.angel.wings.are.bruised&restrained.
Sosyal ağlarda paylaş

yiğit özgürün bi karikatürü varya....
"biz varya okoulun en haylaz sınıfıydık, hep okuldan kaçardık"
"o bişimi biz hocayı dövdük"
"biz okulu yaktık"
"bIZ O... ÇOCUUYDUKK!"

aha biz o sonuncuyuz. lise 4 e geçtik bu sene ve okulun efsane sınıfıyız. bir sınıf daha haylaz, daha matrak olamaz... hava atmak gibi olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ah. aklıma yaptığım ve bana yapılan eşek şakaları geldi birden bire..... Üni. sux kardeşim, lisenin çocuksu havasını bulamıyosun ünide.

Liseliler kendinize gelin ve lise günlerinizin değerini biliin :D[signature][hline]Face your fears live your dreams

Tahsil cehaleti götürür, eşeklik bakidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Lise diyince aklıma gelen şeyler direk ki hala lise okuyorum ama geçen senelerden

Ee tabi arkadaş ortamı ayrı güzeldir :D

" Erkut o saçı kestir "
" Erkut o tırnakları kestir "
" Erkut o ayakkabıyı değiştir "
" Erkut .. ERKUT !! "
" Erkut kopya çekme "
" Erkut kızlar tuvaletini dikizleme "
" Erkut ..."
" ... "
Her seferinde müdür yardımcısıyla ayrı cezalar yemek.Ya ben tr'de okumayı gerçekten sevmiyorum.Şuan Kanada'da Toronto mudur nedir o civarlarda uni okuyor ki liseyide orda okudu adam orayı bana öve öve bi hal oldu.Herşeyiyle güzelmiş.Kışın soğuk derler soğuğu bile ayrı güzelmiş.Başında didiklenen hocalar yokmuş.Ama tek sorun varmış okuldan kaçmayı denedin mi o zaman bişileri yiyomuşun ki ben orda 10 saat bile okumayı tercih ederim günde o şartlarla.[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
Solda!t Ownz
Solda!t --> Masteis - [ EoS ]
Death is just depth of chaos
Branch would forgive the wind but it broken once

[Bu mesaj Masteis tarafından 17 Ağustos 2005 22:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Lise deyince aklıma direk aptallık geliyor, anlamsızca 2 sene araverdim, amaç neyse giden zamana yanıyorum, kapatabilirsem o 2 seneyide kapatmak istiyorum ama benim o süreyi telefafi edebilmem için diğerlerinin beni beklemesi gerekiyor buda olmayacağı için bu smyle e baş vuruyorum :([signature][hline][b]Can't Remember Anything Can't Tell If this Is True or Dream Deep down Inside I Feel to Scream...
Sosyal ağlarda paylaş

lise insanlara hep çocuksuluğuyla cazip gelir, üniversite ise bana -her ne kadar daha üniversiteli olamasam bile- ciddiyeti ile daha avantajlı geliyor.

aslında her şey istediğin gibi bir okulda eğitim alıp almadığına bağlı, okul seni tatmin ediyorsa ve sunulan imkanları değerlendirmeyi biliyorsan lhem lise hem üniversite hayatını hoş bir şekilde yaşama şansın olur.[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ah... Uzun eşek oynayacak adam da kalmadı artık..

Kızların "cık cık kaç yaşındalar hala hede hödö" bakışları altında, hocaların içeri dalma olasılığının verdiği heycanla, düşüp kafayı yarma pahasına oynadığımız o güzel oyun..

Ahhhh ahhh.........[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...