Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi Online Game...

Zeneca_Undead

Öne çıkan mesajlar

Ne yapacaklarını şaşırdılar artık geçen gün gta kurtlar vadisi gördüm artık işin cılkı çıkmış durumda .[signature][hline]...rest you trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bu roundlar tam olarak bilmiorum ama 100 gunden baslıo ben 83 de girdim oyuna 100 gun boyunca 2 round açık kalıo burada yapabildiini yapıosun sonra bu roundlar sonunda oduller dağıtılıyo sonra 2 round daha acılıo yanı ne kadar oynarsan oyna 100 gun sonra baştan başlıyosun.oyunda turlar var bide onlardanda bahsediyim;oyunda alacağın adamları turlarla alıyosun ve para kazanmak için de bu turları kullanıyosun ilk başta hatırlamıyorum ama sanırım 2000 e yakın bi rezerv tur veriliyo istersen harcıyosun istersen bekletip başka roundlarda kullanıyosun.1 seferde en fazla 60 tur kullanılıo bana kalırsa mafyacıları yani savaşan silahlı adamları neyle ugrasıosanız mesela ben uyusturucu işindeyim binalar var girdiiin işlerle ilgili 1, labratuvarı alınca mafyacıları parayla alın daha karlı oluo cunku ileride tur cok lazım oluo oyun ogame ve savasim gibi ama onlardan biraz daha hızlı bu yüzden biraz daha zevkli .bide şunlardan bahsediyim ben ilk girdiğimde adam basınca surekli başka adamlarım ölüyodu bunu engellemek için market bolumunden surekli sigara, rakı, ilaç vb. şeyler alıp adamlarınızın moralini yuksek tutmanız gerekiyor yoksa her yaptığınız işten sonra 50ye yakın adamınız ölüyo mafyacıların moralini yukseltmek için silah ve rakı gerekio ureticiler için ilaç,sigara ve gondom :D bu kadar yeter heralde umarım yardımcı olmuşumdur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...