Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bulgaristan - Türkiye (20.00 / NTV)

tunch

Öne çıkan mesajlar

Yorumlara girmeden bir-iki onemini veya ozelligini soyleyelim...

1)Bulgaristani sahasinda hic yenememisiz
2)Hakan Sukur uzun bir aradan sonra tekrar milli forma heyecanini tasiyor
3)Büyük Kaptan Bülent Korkmaz'i milli forma ile gorecegimiz son mac...
aklıma gelenler bunlar...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle çok entresan bir şekilde kamuoyunda bu maç kaybedilirse tüm umutlar sönecek gibi bir hava var bunu anlamış değilim.

Bu bir hazırlık maçı. Bu tür hazırlık maçlarından beklentim herzaman, nasıl bir diziliş olacak, kim kiminle yanyana düşünülüyor, hangi taktik olacak, pozisyon bazlı ve görev bazlı oyuncu dağılımları ne olacak bunları görmek istiyorum.

Skor'dan çok iki pas arka arkaya yapabilen, takımın sahaya yayılımında kimlerden neler beklendiğini görmek istiyorum.

Verilen sistemler ile oyuncuların uyumunun ne kadar sağlandığını yada sağlanmaya yakın olduğunu izlemek istiyorum.

Bunun yanısıra, eski oyunculardan bir araya gelmiş teknik kadronun performansını görmek istiyorum.

Gelelim Bülent Korkmaz'ın vedasına,

Bir Galatasaray taraftarı olarak çok defalar kendisine küfürler de etmiş olsam, kendisini Türk futbol'unun emektarlarından biri olarak görüyorum. 90 Dakika programında da belirtildiği gibi Türkiye sınırları içinde oynanacak bir maçta vedası daha hoş olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terimin gelmesi bende bi umut oluşturdu umarım 2006 ya zorlanmadan gideriz gerçi zaten zorlanıyoruz ama olsun.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...