Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerikalılar divx çekmiyor mu?

KucukHusamettin

Öne çıkan mesajlar

ya ben emulede (server farketmeksizin global arıyorum) her film arama yaptığımda en çok fransızca veya ispanyolca sonuç çıkıyor. Hatta bazı filmlerin hiç olmuyor (2 cd olanları çekmiyorum). Bunun mantıklı bir açıklaması var mı?(yoksa tüm amerikalılar torrent mi kullanıyor?)[signature][hline]Msn
Nebula Pagan Forumlarında Denmiş Ki:
BİR LAF VARDIR .. EVET BİR LAF VARDIR ... AMA UNUTTUM ŞİMDİ
[Bu mesaj KucukHusamettin tarafından Faili-meçhul bir tarihte değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam çıkar ama ben sadece tek cdlik xvidleri çekiyorum mesela kill bill vol. 2 nin 700mb ingilizce versiyonunu bulamadım ispanyolca çektim :) Dikkat edin batman begins'in de yok. (az kaynaklıları demiyorum)[signature][hline]Msn
Sosyal ağlarda paylaş

sharereactorden sonra en büyük link sitesi spanishare yani şimdinin en babası her türlü şey var arkadaşın dediği gibi ispanyollar fransızlar italyanlar deli gibi kullanıyor ve çok kolay o dilde film bulabiliyorsun ama neden bilmiyorum fransız filmi bulmak zor oluyor daha az source oluyor milliyetçilikle alakalı olabilir ne de olsa fransızlar.

bi de ing için osloskop tan bulabilirsin genelde yada aramalarda bilemicem ama ing bayağa sonuç buluyorsun tabi son çıkan filmler için onlar zaten kamera çekimi olduğu için şansına göre değişiyor

bulduğun dosyanın ing olup olmadığını nforce.nl den bulabilirsin orda varsa dili yazıyordur ingdedir %90. bi de vcdquality var orayada bakabilirsin

torrent ise son filmler için en iyi kaynaklardan birisi

bazı release teamler ftpden yayında yapıyor bazılarıysa sadece kendi gruplarına yayıyor sonra torrentten yayiliyor ve eşeğe gidiyor ordan da artık p2pde yön böyle akıyor
Sosyal ağlarda paylaş

torrent derim, daha da bişey demem.
Merak etme coniler de en az bizim kadar meraklı bu işe. Özellikle bilgisayar, PS vs oyunları için tek kaynakları internet, oyun fiyatları çok yüksek olduğu için.
Film indireceksen, hele aradığın son filmlerse torrenti tavsiye ederim.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

torrentte tek sevmedigim nokta sadece guncel dosyaların bulunması yoksa harika.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.

[Bu mesaj Cintonick tarafından 17 Ağustos 2005 00:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

emule daha iyi ya :) Ben full 21 ile çektiğim, 1 dosya açıp beklemek yerine 13 dosya açıp hepsinden yüklemeyi tercih ederim.

Bişey sorcam merak ediyorum da dc ++ da tüm animeleri (bkz: Naruto 1den 140a) tek searchde bulabilir miyim? Hub işini de sevmedim iu kadar dosya paylaş falan. Razorbacke bağlanıyorum bırakıyorum bir daha pcyi bile ellemiyorum[signature][hline]Msn
Sosyal ağlarda paylaş

Alman ve amerikalılar ed2k kullanıyor
Yani e-donkey e-mule falan. . .[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...