Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

17 Ağustos ve MSN

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

17 Ağustos depreminde kaybettiklerimiz için, bir gün boyunca nickinizin başına gül koyarsanız, yeniden onlar için tek yürek olmamıza vesile olabilirsiniz. Lütfen bu mesajı tüm listenize gönderisiniz.

Bu mesajı bu bölüme göndermemin nedeni, hepimizin kişisel olarak bu konuyla ilgilendiğimizi düşünmüş olmamdır. Yöneticilerin uygun görmemesi halinde mümkünse uygun bir yere aktarılmasını rica edeceğim. Teşekkürler..[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür uygulamaların gereksiz olduğuna inandığımdan dolayı bulaşmam ben pek. Yani orada bir gül vs olmasının ya da olmamasının kimseye ne bir yararı var ne de getirisi. Bunun yerine hayatını kaybedenlerin ardından dua okuyup bir de üstüne bu olayın tekrarlanmasında can kaybını azaltmak için elimizden gelen önlemi almak çok daha faydalı olur.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 16 Ağustos 2005 22:54 tarihinde demiş ki:
Bu tür uygulamaların gereksiz olduğuna inandığımdan dolayı bulaşmam ben pek. Yani orada bir gül vs olmasının ya da olmamasının kimseye ne bir yararı var ne de getirisi. Bunun yerine hayatını kaybedenlerin ardından dua okuyup bir de üstüne bu olayın tekrarlanmasında can kaybını azaltmak için elimizden gelen önlemi almak çok daha faydalı olur.

+1

bide sarı bileklikler onları almak yerine direk parasını verseler[signature][hline].my.angel.wings.are.bruised&restrained.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OneWayStreet, 16 Ağustos 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
gider ruhlarina bir el fatiha okurum en azindan bir işe yarar gereksiz şeyler

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Gazeteci-Bir "rastaman" olmam için ne yapmam gerek?
Bob Marley-Yeniden doğmalısın...
Tüm haklarım yaratıcıya aittir aynı şekilde yaratılamam, klonlanamam.All rights reserved.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
twistedemo, 16 Ağustos 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
bide sarı bileklikler onları almak yerine direk parasını verseler

başka yorum yapmıyorum ![signature][hline]Atletimin kolu yok
Hovarladığın sonu yok
Aramazsan arama
Zaten bende kontör yok

[Bu mesaj Greeny tarafından 16 Ağustos 2005 23:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sene boyunca aklınıza bir kere geldimi o deprem ve hayatını kaybedenler ya da hayatları rezil olan insanlar.. ama simdi goruorm hepiniz bi gul koyma hevesine girismissiniz, herkes yapıo die.. populer kulturun oyuncagı olan bi neslin bu yaptıgı modaya uyma hareketi o gunu yasayanlara saygısızlıktır bnce[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek)
Master Brawler, Teras kasi master, master fencer, novice pikeman
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OneWayStreet, 16 Ağustos 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
gider ruhlarina bir el fatiha okurum en azindan bir işe yarar gereksiz şeyler

+1[signature][hline]Penthesilea 10 Kasım 2004 11:53 tarihinde demiş ki: İbret olsun diye sallandıracan senin gibileri. Ah 4. Murat aah, erken gittin.
Lexius 02 Temmuz 2005 22:33 tarihinde demiş ki: bu adam dağları deler o şeyle :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dela, 16 Ağustos 2005 23:55 tarihinde demiş ki:
dua okumanizin faydasi da tartisilabilir, o yuzden topic sahibini rencide edecek sekilde, sacmalik, gereksiz gibi yorumlar yapmaniz ironik.

Dua okumayı da zaten inananlar için söyledim. Yoksa inanmayan birisinin okuması abes olur.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.belgenet.com/deprem/depremt.html
bu depremlerde ölenler insan değil mi pekii [signature][hline]Tupac Shakur: 1989-1996
WEST SIDE IS THE BEST
delikanlı adam renkli takım tutmazi
www.2pac.com/www.snoop-dogg.com
]www.snoop-dogg.com/www.bjk.com

[Bu mesaj 2pac tarafından 17 Ağustos 2005 01:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gül koymak gereksiz bir ritüel olarak gözüme çarptı, koymuyorum!

koyanlara da lafım : "msn messenger nedir? msn'de nikinin başına koyduğun gül nedir? hayatınız o kadar basit ve ucuz olmuş ki, 'hepimiz yakamıza gerçek güller takalım'a bile yeltenmeyip (onun bile ne derece makul bir ritüel olduğu tartışılır) msn messenger denilen bir 100010101000 lar dizininin eline bakar olmuşsunuz. yazık."

kendime lafım: peki sen ne yaptın depremde ölenler için?

kendime lafıma cevabım: depremi hatırladım, ölenlere "allah rahmet eylesin" dedim ve gül koyanlarla polemiğe girip belki bir yerlerde onların gülümsemelerine vesile oldum. gül de neymiş be.[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

vicdan masturbasyonundan ileriye gitmeyen bir uygulama..

üstelik böyle bir olayda zor durumda kalanları sadece b,ir gün anmak da ayrıca bir durum..

"hey hey bakın ben ne kadar da duyarlıyım 17.08 i anıyorum.. çiçek koydum ehe ehe.." diye yavşak yavşak takılan insan grubu uygulaması olarak görüyorum

vicdan üzerine popülerlik kazanmak da kötü bir şeydir, ne kadar iki yüzlü olunaibleceğinin göstergesidir..

bu sevimsiz ve iki yüzlü uygulamayuı kınıyorum ölenlere rahmet geide kalanlara da sabır diliyorum[signature][hline]tık ulan tık!
Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...