Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticikte kaç kişi ingilizce biliyor?

zydar

Öne çıkan mesajlar

"I love you...(kendini ve kızı göstererek) I love you(parmakla arkadaşı ve diğer kızı göstererek)... To the beach, yallah!"

20 dk sonra sahilde:
"Look, Turkish man me. Are you sex? (göğsüne bam bam vurarak) Yes I am!" Bunun üstüne kız güler. "Hotel go? Yeeeees yeees nice niight!" Adam kızı götürür. Bodrumda gözlerimin önünde gerçekleşen bir sahnedir, bana 20 milyona malolmuştur(iddiaya girmiştim de götüremez kızı diye).

Bu bakımdan İngilizce bilmek önemlidir, faydalıdır.[signature][hline]Paticik.com'a yarayacaksa, bu bölüm bir reklama ayrılmıştır... Herhalde yapsam yapsam Nescafe reklamı yaparım, süper bir şey ben günde 25 fincan içiyorum.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 11 Ağustos 2005 03:50 tarihinde demiş ki:
ý speak englýsh.
"ı" kullanmayın "i" kullanın.
dalga geçiyo sonra yabancılar bizle...

neyiyle dalga geçiyo, öle kullananlarla yabancılar degil en fazla sen, ben dalga geçeriz, onların çok umrunda olan bişey degil[signature][hline]Boo, are you happy now?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cafein, 10 Ağustos 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
"I love you...(kendini ve kızı göstererek) I love you(parmakla arkadaşı ve diğer kızı göstererek)... To the beach, yallah!"

20 dk sonra sahilde:
"Look, Turkish man me. Are you sex? (göğsüne bam bam vurarak) Yes I am!" Bunun üstüne kız güler. "Hotel go? Yeeeees yeees nice niight!" Adam kızı götürür. Bodrumda gözlerimin önünde gerçekleşen bir sahnedir, bana 20 milyona malolmuştur(iddiaya girmiştim de götüremez kızı diye).

Bu bakımdan İngilizce bilmek önemlidir, faydalıdır.

Bu bizim fatih lan uhauhauh bizim eski bakka fatih bize bunu kaç sene önce anlattıydı kopmuştum euhue[signature][hline]a.k.a. Heren Istiaron
Crossroads Blues
My Space de yeni solo albümüm ve konser resimleri
Paticikteki süper manyak buton
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...