Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kapalı alanlarda sigara

irin

Öne çıkan mesajlar

said:
go2hell, 17 Ağustos 2005 23:40 tarihinde demiş ki:
ardeth baslama sorun burda yani hangi aklı mantıgı olan insan zarar veren bişiye başlayabilir yani :)

Buarada belirteyim sigara içmiyorum ama olayları çift taraflı görmek lazım birşeyi yapmasanda kendini yapanın yerine koyabilmen lazım. Ama tabi içenleride haksız olduğu çok konu var nitekim çünkü onlarda kendilerini içmeyenlerin yerine koymuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten sigara içenlerin öyle zınk diye genç yaşta öldükleri yokki?

İlerki yaşlarda sürüne sürüne ölüyorlar.. 2 sene evel bir tanıdığımızı kaybettik bu nedenden ordan biliyorum.. Adamcağızın yaşadığı her saniye resmen acı veriyordu..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 17 Ağustos 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
Yani şimdi domatesle pattezle kıyaslamamak lazım.
Sigara birşey getirmiyorsa, içkide birşey getirmiyordur.
Bile bile kendine zarar veriyorsun.
Beyin hücrelerin yatıyor.
E kendine değiyor bu laf aynı zamanda.
Ne anladık bundan.

Ha ki, uzun yaşama emeli olan bir insan olmadığımdan dolayı, pek iplemiyorum gelen zararları.Yani sigara alkol kullanmayıp günde 5 vakit namaz kılan insanlarada 20 yaşında kamyon çarpıp 5 parçaya ayırabilir.
Misal; Tarantino.

ben bilimsel olarak konusuyorum. kadercilik yada uzun yaşamak istemiyorum falan değil olay yani.
yediğiniz bir biskuvide bile(arkasını cevirirseniz) e320 e bilmemkac bunlarin her biri ayrı bişi zaten.
Sigara desen ole
icki desen ole

Ben ickiyi bir ihtiyac olarak gormuyorum. Arkadaslarimdan ve ailemden gordugum uzere uyanır uyanmaz bi sigara yakmak yada bi kahve ile beraber sigara icmek bunlar ihtiyac ve saplantı resmen. Bunlar aptallik. Zaten baslamak aptallik.
Kimin ne yapacagı ne karar vericeği onun hayatı beni ilgilendirmez zate[signature][hline]Nightwish Power

go2hell
will be a jeolog
Sosyal ağlarda paylaş

valla olaylari cift tarafli felan gormek degil hani ben sigara yakarim sen içmiyorsan ben sana iç iç demem saygimi sunarim sende ben içiyorsam bana içme dememelisin hatta asiriya kacirip işte boleler bole insanlar felan genellemelerine girmemek lazim.. bence..[signature][hline]
Kabaligin sinirlarini ben cizdim ama, cok kaba cizmisim belli olmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 17 Ağustos 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
said:
go2hell, 17 Ağustos 2005 23:40 tarihinde demiş ki:
ardeth baslama sorun burda yani hangi aklı mantıgı olan insan zarar veren bişiye başlayabilir yani :)

Buarada belirteyim sigara içmiyorum ama olayları çift taraflı görmek lazım birşeyi yapmasanda kendini yapanın yerine koyabilmen lazım. Ama tabi içenleride haksız olduğu çok konu var nitekim çünkü onlarda kendilerini içmeyenlerin yerine koymuyor.

Herkes senin gibi çift taraflı düşünüp mesaj atarken 2 kez düşünebilseydi bu konuda 200 küsur mesaj olmazdı zaten .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Hale bak olay psikolojik savaşa döndü hehe duman avcıları ve duman avcıları avcıları çatışmasını aratmaz halde ortalık[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 17 Ağustos 2005 15:01 tarihinde demiş ki:
Birde amuda kalkıp oku bayayım belki bişeyler akar aşağıya doğruda anlarsın ...

nerde buluyorsun bana hakaret etme hakkını konuştuklarına dikkat ederek konuş karşındaki arkadaşın değil
ayrıca açık havada önünde sigara içen adamın sana zararı olduğunu düşünüyorsan bin taksiye en yakın köprüye sür de, parasını ben ödeyecem.[signature][hline]So weak, so hollow-minded
the primat flock responds
the jester race submits

Live In Flames..

Sosyal ağlarda paylaş

eline bişi gecmiyoki kendini zehirlemekten baska.
Hangi insanoglu kendine zarar veren bisiyi yapmak isterki riehn?

bi insanın her gun kalkıp mesela tırnagını koklemesi yada ne biliyim diger ucucu ornekleri yapması mantıklı o zman sana gore. Zarar veriyor ama yapıyorum. Adam tırnaklarını sokmekten haz duyuyor falan
yani bunlar mantıksız işte[signature][hline]Nightwish Power

go2hell
will be a jeolog
Sosyal ağlarda paylaş

Her gün bir insanı sarhoş edebilecek kadar alkol tüketiyorum.
Genelde günde 1, nadiren 2 öğün yemek yiyorum, dengesiz besleniyorum.
FMF hastasıyım, sinir stress barajı aşarsa 1 hafta iptal oluyorum yataktan çıkamıyorum.
Sinir hastasıyım, örneğin elektrikler 2 gün kesildiğinde gidip elektrik işlerinin telefonuna bakan adamı öldürürsem, sorumluluğum olmuyor cinayetle.
Günde yaklaşık 3 paket sigara içiyorum, periyodik olarak azalıp artabiliyor.
Madde bağımlısıyım.(Titanyum)
Tehlikeli araba kullanıyorum.
Karşıdan karşıya geçerken arabaları rencide ediyorum.

Estimated Life Time ; 10 Years (Dangerous Driving -2)
Time Left : 8 years.
D.T : 07/07/2014.

Durum bu.[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

madem sağlınızıda düşünmüyorsunuz kısa ama güzel yaşamak istiyorsunuz paranızı oraya harcamayın gidin gezin tozun yine eğlenirsiniz erken ölmek istiyorsanızda köprüye bir taksi tutun ykarıda bir arkadaş var ödeyecek :)[signature][hline]"eski açık sarı desene"
ultrAslan'ı anlayanlar çoğalıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 17 Ağustos 2005 23:48 tarihinde demiş ki:
Her gün bir insanı sarhoş edebilecek kadar alkol tüketiyorum.
Genelde günde 1, nadiren 2 öğün yemek yiyorum, dengesiz besleniyorum.
FMF hastasıyım, sinir stress barajı aşarsa 1 hafta iptal oluyorum yataktan çıkamıyorum.
Sinir hastasıyım, örneğin elektrikler 2 gün kesildiğinde gidip elektrik işlerinin telefonuna bakan adamı öldürürsem, sorumluluğum olmuyor cinayetle.
Günde yaklaşık 3 paket sigara içiyorum, periyodik olarak azalıp artabiliyor.
Madde bağımlısıyım.(Titanyum)
Tehlikeli araba kullanıyorum.
Karşıdan karşıya geçerken arabaları rencide ediyorum.

Estimated Life Time ; 10 Years (Dangerous Driving -2)
Time Left : 8 years.
D.T : 07/07/2014.

Durum bu.

12 diye hesaplamıştım ben . Arabayla birlikte . Ben ince hesap çektim sen onu 12 yap .

üzülürüm lan ölme hemen[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 17 Ağustos 2005 23:48 tarihinde demiş ki:
imam - cemaat ilişkisi şu anda burdaki. istediğime istediğimi söylerim ama ya imam döneklik ederse diye yapmıyorum.

Burası public forum . Her istediğimize istediğimizi söyleseydik ne sen burda kalıcı olurdun ne ben . Sen peygamber değilsin , dokunulmaz da değilsin . İstediğine istediğin lafı ediyorsan olacakların da farkındasındır demektir ...[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu lafı doğru anlayıpta tersten anlamış gibi davranmayın işte. İlla kıllık yapacaz diyorsanız hadi devam edinde cevap verme mecburiyetinde bırakmayın insanı. Ben birine takılıyorum ya da birşey söylüyorum ordan başka biri üstüne alınmış gibi zıplıyor. Tamam genel bir forum yazma hakkın var ama üstüne alınıpta benden cevap bekler yorumlar yazma bari ...[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...

[Bu mesaj Zopik tarafından 17 Ağustos 2005 23:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...