Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kapalı alanlarda sigara

irin

Öne çıkan mesajlar

Alexi aptal

-Duydun mu kanser yapmayan sigara çıkarıyorlarmış
-..^%+& öyle sigaranın içine öyle sigara mı olur .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Aptallık sadece başlarken söz konusu yani insan başlamadan oturup düşünmeli gerçekten mantıklı mı diye yoksa başladıktan sonra vücudun bazı en önemli fonksiyonları (çeşitli hormonlar adını unuttum) işlemek için tamamen sigaraya bağımlı oluyor. Bu nedenle içmeye devam etmenin aptallıktan çok ihtiyaçla ilgisi var.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

valla gerektiğinde ortama ayak uydurmak icin icerim
normalda alıpta kübüne düştüğüm falan yok uzgunum.
ictiğim zamanlarda aptal diyebiliyorum kendime. kendi kendime zarar verebiliyorum. ( tabi gunde 1 kadeh şarap vs tipi şeylerin saglıga zarar vermediğini yarar sagladıgınıda bi ek yapam) ama sigara ve icki kotu tabi[signature][hline]Nightwish Power

go2hell
will be a jeolog
Sosyal ağlarda paylaş

yani sonuc itibariyle her madde bir sekilde vucuda girdiginde mutlaka bir zarar verir ancak bu kimi zaman etkili kimi zaman etkisiz olur ve bu durumda kişinin genlerine baglidir..

valla bence bu biraz gereksiz gibi geldi kendine zarar verme vs...

ne bilem sigara iidir içilir içki de ole butun hersey ole işte.. seversin içersin.. zevkler ve renkler tartisilmazmiş..[signature][hline]
Kabaligin sinirlarini ben cizdim ama, cok kaba cizmisim belli olmuyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Yani şimdi domatesle pattezle kıyaslamamak lazım.
Sigara birşey getirmiyorsa, içkide birşey getirmiyordur.
Bile bile kendine zarar veriyorsun.
Beyin hücrelerin yatıyor.
E kendine değiyor bu laf aynı zamanda.
Ne anladık bundan.

Ha ki, uzun yaşama emeli olan bir insan olmadığımdan dolayı, pek iplemiyorum gelen zararları.Yani sigara alkol kullanmayıp günde 5 vakit namaz kılan insanlarada 20 yaşında kamyon çarpıp 5 parçaya ayırabilir.
Misal; Tarantino.[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 17 Ağustos 2005 23:38 tarihinde demiş ki:
ahah az önce 15 yaş gurubundan bahseden bi ufaklık vardı nerde şimdi o ?

Bakınız yine laf sokma eğilimi içersindesin . İnsanların kimliklerini , kişiliklerini , bilgi/kültür seviyelerini tam olarak algılayamadan onlara çeşitli küçüklü büyüklü sıfatlarla seslenemezsin . Hakkımda bir görüş sahibiysen ve belirli bir olgunluk mertebesindeysen bana laf söyleme hakkı doğar .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...