Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DİKKAT KIZLARA SORUYORUM

Kasanova

Öne çıkan mesajlar

kız ne kadar hoppa bile olsa o kadar kırar ve duysullaştırır ki.kendini içki masasında buluwerirsin.ama eğer kız başından beri gerçekten nasıl olsa kötü bir ilişki olduğunu ve eninde sonunda ayrılmayı kabullenmişse daha az koyar.beklemiyorsa mendiller biter.babası selpakçıysa şanslı derim.ama her zaman içinde bi parça kalır.bazen hayatında takıntı olarak dewam eder.ya da brz kendini düşünüyorsa bana değer wermeyen birine ben niye değer weriyim ne hali warsa görsün der.ama öyle olan bi insan niye bile bile ilişki yaşasın o da ayrı mesele...[signature][hline]love is the funeral of hearts
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[en iyi çözüm rus kızların kullandığı tatktik domates suyu+vodka ;) heh

said:
haha kızların tepkisi farklı oluo işte tipik kız çılgına dönüyolar . onları bu halde izlemekde çok zevkli oluo nedense :P

O.C.
ortamcı cemal[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kasanova, 14 Ağustos 2005 01:45 tarihinde demiş ki:
heh o küçük tatlı yaratıkların sinirli, hırçın olduklarında çok gülüyorum böyle sinirli sinirli bakıolar sanki dövcekmiş gibi bütün arklarına söylüyolar intikam almaya çalışıolar filan komik oluo

Evet 12 yaşına kadar banada öyle geliyordu.
Sonra kızlarında duyguları olduğunu öğrendim.
Ergenlik sivilcelerinle geçicek merak etme[signature][hline]Düdüt
Sosyal ağlarda paylaş

Hala kişileri kız/erkek değil insan olarak görmeyi öğrenemedi bazı insanlar malesef.Afedersiniz köpek eğitiyor gibi acayip taktikler yok kaçarsan kovalar...
arkadaşlar insan karşınızdaki
insanlara organ ve hormonlarına değil duygu ve düşüncelerine
göre davranın.
empati kurun biraz ileride evleneceksiniz belki çocuk bakacaksınız.
Empati olmadan olmuyor bu işler.
Yaptıklarınıza dikkat edin biraz,bir anlık eğlenceniz için insanların duygularıyla oynamayın.Yaptığınız işin sonucunu düşünüp öyle yapın.
Karşı cinsin duygularıya dalga geçen insan kendini arkadaşlarına ıspatlamaya çalışan düşün IQ lu bir velet dir.
Böyle tiplerin başını okşayarak kendilerine güvenlerini kazandırmak lazım.[signature][hline]Düdüt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caglar35, 14 Ağustos 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
tek çözüm rakı...

+1 :)[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

Zeytine katılmadan edemeyeceğim malesef heh. Ciddi bir ilişki öyle strateji oyunu gibi olmaz, yok elinde tutmak için şunları şunları yapmalısın yok şu stratejileri uygulamalısın. Ama tabi şöyle bir durum var "herkesin ilişkisi kendine". Yanlız, bir ilişki kuracaksanız sizin gibi insanlarla kurunki, başka insanların duygularını incitmeyin, çünkü ozaman "herkesin ilişkisi kendine" olmaktan çıkıyor durum. En azından bunu anlamaya çalışın.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

ılk cınsıyet egıtımı verılıyor gıbı olmus
bak o kız o da senın gıbı ama tek farkı cınsıyetı
yanı sen neye uzulursen o daa cok uzulcek cunku daa cok duygusal
eheh bu ne ya...bunu mu anlamaya calısıyorsun?

bu olayı sen yaptıysan
sana ıyı eglenceler
devam et ben senı desteklıyorum

benım sahsı fıkırım
ask bu sonucta kız 5 ay beklemıs
amaa ben bu olayı yapan hakkında herkesın dusunduklerını dusunur ve tek sılahımı kullanırdım[signature][hline]ve pamuk prenses şeytanın öpücüğüyle uyandı.
Cüceler buna itiraz etti ''Masal böyle değildi!!'' Prenses cevap verdi:
-Olsun yeniden yazılır...
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu kızlar daha çok yapıyor bu arada..

-Ya işte olmadı sevemedim seni başkasını unutmak için di üzgünüm...(aradan 5 ay geçmiştir)
-Keşke her kız beni kullansa..
-??!?![signature][hline] "Unutulmuş Muydum Alışıyormuydun Yokluğuma Beklenmiyormuydum Kalbinimi Yordum Bunca İş Güç Arasında..."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...