Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cable Yeni Rekor

-overdose-

Öne çıkan mesajlar

128k cable, dalga yükseltici ile birlikte rekor bir indirme hızına ulaştı ve yılın en kralı oldu 415 byte. Ne bu ya ? kafayı yedircek adamlar. 2 dosya biri böyle biri 1. küsürlerde gidiyor geliyor. TTnet suxz deep.[hline]I asked a god for poison cradle me,
Sown to my dreams souls searching,
death blossomswhere clouds lie over me,
Held in god's hands death blooming.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thalion, 09 July 2003 16:51 tarihinde demiş ki:
indirdiğin link'i ver bizde deniyelim sana söyliyelim kaç k ile geldiğini sorun TTnet'den veya kablodan değil server'dan kaynaklanıyor olabilir.[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

download.com

cnet in pek sanmıyorum veriyim istersen. direk orda iMesh indir.[hline]I asked a god for poison cradle me,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-overdose-, 09 July 2003 15:14 tarihinde demiş ki:
128k cable, dalga yükseltici ile birlikte rekor bir indirme hızına ulaştı ve yılın en kralı oldu 415 byte. Ne bu ya ? kafayı yedircek adamlar. 2 dosya biri böyle biri 1. küsürlerde gidiyor geliyor. TTnet suxz deep.[hline]I asked a god for poison cradle me,

:D[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
DARK AGE OF CAMELOT | Kay | Thanatos Deadsoul | Inconnu Necromancer | 5
Sosyal ağlarda paylaş

Walla dün babamın işyerindeydim orda da aynı hoızda kablonet war we bi ara gerçekten o hızlara indi ama 5 dk falan sürdü...[hline]Silthanas, 24 June 2003 13:16 tarihinde demiş ki:
En iyisi tuzla'da... Ben zamaninda orada yapmi$tim..yeterince uzundu =)

A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım bazen iyi oluyor (iyi dediğim tatminkar yani) bzn tam bullshit abi 450byte kaç k bu ya 14k mı ? 128k parasını vermişim adam benle dalga geçiyor resmen bende açıp küfür edince terbiyesiz oluyorum, yeg yaa ver müdürünü konuşym diyince mesai diyorlar.[hline]I asked a god for poison cradle me,
Sosyal ağlarda paylaş

hmm çektiğin yer çok uzaktaysa tabii ki yavaş gelecektir.
adanetten, cowlu mowlu bir yer vardı, orda ankaradan felan çekmeye çalış...
belki ekstradan program açmışssındın onları kapa. Hız inanılmaz artacaktır.

Kısa süreli olur öyle şeyler. Özellikle taa amerikadan felan çekiyorsan..
ya da bilgisayarında virüs felan vardır.
Sırf kablonette görme suçu. Çok önyargılı davranıyorsun. Belki çektiğin yerde bir problem vardır. Olamaz mı?

Yalnız benim anlamadığım birşey var. Normalde paticik tak tak açılıyor. Ancak emule açarsam, 2 kb/sn upload ve download yaparken, paticik açılmamakta inat ediyor. Emule bağlantıyı bu kadar yiyor mu ya? 16kb download, 4kb upload yapabiliyor halbuki...

Ayrıca kermit haklı. İnsanlar internetten mb/sn'lerle çektiğini söylüyor, biz bir programı kb/sn ile anca çekiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

bak şimdi sana durumu sölüyorum, virus olma ihtimalı yok kdr az çünkü 2 haftada virus infect olmaz bence. KaZaa kapalı, Icq kapalı, location: download.com--> iMesh.

3 senelik Cable kullanıcısyım ilk sene muhteşemdi nerdeyse sonra son 2 sene artan kişi sayısı ve altyapı yetersizliği bu hale getirdi. Dosya yı çekmeye çalıştığım saat 12 küsür çok yoğun olma ihtimalinden kaynaklanması aklıma gelmiyor.

Suç bence artık onlarda eminki Bone ben sıkıldım bu işten madem yardım edemiyecen ve hakkın yok amirini, üstünü bağla o zmn yok demesin değilmi ? bilmiyorum ne kdr doğru ama site hack lenmişti o zmn valla zevk almıştım o kdr ifrit ettiler.[hline]I asked a god for poison cradle me,
Sosyal ağlarda paylaş

ha, site hacklenince ben de çok seviniyorum.
adamlar bilmemkaçtrilyon kar için bize doğru düzgün hizmet etmiyor.
Amerikada internet beleş.
İsveçde adam 512k kablo'ya 20 dolar ödüyor.

Bizde ise hala internet lüx kategorisine giriyor.

Ama ne biliyim hatlarda problem vardır. Çünkü çekince gerçekten çok hızlı çekiyor benimki..[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...