Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jandarma Asayiş

faki

Öne çıkan mesajlar

krdes yanlıs anlama bu jandarma asayis pek hos olmamis bence baska bir guild ismi bul cok basit kalmıs ki benim fikrim bu. Bu arada soylemeden gecemiycegim bir guild var gercekten komedi kendilerini bir ara sanırsam tr nin en buyuk alliance guildi sanan HORDE AVCİLARİ(wow daa bole buyuk harflerle yaziyo)bir guild var gercekten komediler :-)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Horde avcıları ayrı jandarma oalyı ayrı, bu guild 5 senedir var, taa ultimanın nebula zamanlarından falan filan, sarsar elturco, elcapone bu guildin kurucuları olup ikisinin de yası 36 dır(ikizler), olay tamamıyla geyiktir ve burdada aynı ismin kurulması burda oynayanların bir çoğunun bu guildi yıllardır biliyor olması.[signature][hline]Callawey Excalibur
Jandarma Asayiş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BullDoG, 25 Mayıs 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
hikayesi felan degil geyikse cok guzel ama ole uzun ugraslardan sora bulduysanız bence bir daha dusunun Horde avcilari gibi :D olamyin kopuyorum isimlerini gorunce

yok olay tamamen geyiktir, birde sarsa elturco uo da bir markadır :P ee adam burdada oynuyor ordaki guildini kurmak istedi, yine aynı geyik isim kullanıldı, hatta oaly o dereceki bu adamın mesela [email protected] diye bir mail adresi var :D[signature][hline]Callawey Excalibur
Jandarma Asayiş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PhalanX, 25 Mayıs 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
Arada tarrenda görüyorum JA memberlarını hehe.
Callawey henüz tek instantta ölüyor ama yakın zamanda hillsbrad da aramızda görürüz JA yu umarım.
Tebrikler.

[Bu mesaj PhalanX tarafından 25 Mayıs 2005 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]

hmm, yakın takip :D yanlız ben seni çıkaramadım önceden tanışıyormuyuz ? birde kapıstıkmı hiç ?[signature][hline]Callawey Excalibur
Jandarma Asayiş
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...