Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mp3 çalar ama hengisi ?

armra

Öne çıkan mesajlar

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/110360201.htm?chaPt=110360201&CS_Catalog=_SES_SISTEMI&CS_Category=_MP3_CALAR200

bunun 20 gb lığı çok güzeldir tawsiye ederim ama konser ortamı isterim diyosan uymaz. ancak ses kalitesi oldukça güzel.
ayrıca atrac3 denilen mp3 e benzer bi dosya formatıda war alette mp3 dosyasının büyüklüğünü yarıya indirip normal dinliyebiliyosun. arkadaşlarınla dosya alış-werişi yapıcağında çok işe yarıyor ws. ws. [signature][hline]i'm ashamed, i was shamed

[Bu mesaj Agirol tarafından 11 Ağustos 2005 17:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

CREATIVE MUVO2 4 GB MP3 ÇALAR bence kesinlik le bunu al
hem çok pahali degil (290 ytl) hem ufak (66 x 66 x 20) hemde creative kalitesi.........
4 gb normal bir kullaniciya yeterli gelir zaten.....
daha fazla para verebilirsen SONY NW-HD3 MP3 ÇALAR al fiyatina göre hafizasi çok iyi fiyati (490ytl) bu da çok ufaktir ama biraz pahali.......
kolay gelsin..........
Sosyal ağlarda paylaş

sandisk diye bi alet var cruzermicro mp3 companion bu 105milyon içinede ne istersen tak 32-64-128-2gb kadar giden usbleri var yalnız onunda alete uyumlu micro olması lazım ben 512 lik kullnıyorum toplam 215 milyona geldi içine 100 tane en kalitelisinden şarkı alıyo çok bile geldi bana ama alet çok güzel memnunum internetten bak sandisk az var türkiyede
Sosyal ağlarda paylaş

iPod derim ben . Kesinlikle hem dizayn hem kalite açısından 1 numara . Hiç bi elektronik aygıta o kadar dikkatli bakmam ama iPodum çizilmesin diye ayrı bi özen gösteriyorum hehe . Aşık ediyor alet insanı kendine .[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

linkleri acamadım, kastılar baya ama gerek de görmüyorum asagıya quotelayacagım aletten sonra

bence düşünmeden al bu aleti, pşman olan birisi görmedim şu ana dek

said:
ZaugnaKhaldun, 14 Temmuz 2005 14:12 tarihinde demiş ki:

-20 GB dahili Sabit Disk Sürücü hafızası
- Dahili şarj edilebilir pil ile 30 saati aşkın olağanüstü çalma süresi
- Sony tarafından sunulan benzersiz G-sensör teknolojisi, cihaz 1 m yüksekliğinden düşse bile dahili sabit diski korur.
- Çeşitli arkadan aydınlatma renklerine sahip büyük 7 satırlık (1,5 inç) LCD
- Kolay müzik yönetimi ve aktarma için SonicStage® 2.3 yazılımı
- Tüm yaygın olarak kullanılan ses sıkıştırma formatlarını destekler: ATRAC / MP3 / WMA (şifresiz) / WAV.
- Ses, görüntü ve veri dosyaları (Word, Powerpoint, ATRAC, Mp3, Jpeg, Mpeg, vb.) saklayabilir
- Yüksek Hızlı USB bağlantısı ile hızlı müzik ve veri transferi
- Yalnızca 130 gramlık dayanıklı Alüminyum gövde
- 2 Yıl Garanti

Sony - NW-HD3
[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ipod dan daha ufak ve 20gb diorum bak, ayrıca kullanma sürei de 2.5 kat daha fazla ,fiyatı tuzlu sadece biraz[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Sony, Atrac3Plus formatı ile bence inanılmaz bir iş başardı. Nasıl bir şey istediğine bakar ne alacağın.
Eğer çok küçük bir şey istiyorsan, Sony NWE-507 öneririm. Ben birkaç hafta önce aldım, 1GB olmasına karşın 700 şarkı alıyor içine, ayrıca şarjı 50 saat gidiyor.
Ipod tarzı bir şey istiyorsan, linki de verilmiş, Sony NW-HD3 en iyi seçenek heralde.
SonicStage ise 3.0 versiyonu ile işleri biraz daha düzeltti ama gene de hala sorunlu bir yazılım bence. En büyük sorunu şarkıları grup olarak atamamanız. Şarkıları import edip şarkıcı/albüm olarak atabiliyorsunuz ancak her farklı şarkıcı için yeniden şarkıyı seçip atmanız lazım.
Eğer bu önemli bir sorun değil diyorsanız bence en iyi seçenek Sony.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...