Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harunga

Shaklaban

Öne çıkan mesajlar

said:
BlackBox1, 15 Ağustos 2005 18:16 tarihinde demiş ki:

Karaktere göre değişir hiç hell hound' u kolay kesen mage gördünüzmü ?

Niye mage kolay kesemez? hayvan gibi res. vardırda ondan.
Ama noob bi archer bile 10 saniyede alır aşağı, çünkü res. i yüksek olmasına rağmen defansı çok düşüktür.

---------
Bende onu demek istedim haklısın.[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :62 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
istemihan, 15 Ağustos 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
said:
BlackBox1, 15 Ağustos 2005 18:16 tarihinde demiş ki:

Karaktere göre değişir hiç hell hound' u kolay kesen mage gördünüzmü ?

Niye mage kolay kesemez? hayvan gibi res. vardırda ondan.
Ama noob bi archer bile 10 saniyede alır aşağı, çünkü res. i yüksek olmasına rağmen defansı çok düşüktür.

---------
Bende onu demek istedim haklısın.

ikinizde haklısınız :D
ben mage im kesemem diyorum ama arkadaş 57 si bile yokken 15 saniye dio
belki staff la dalıodur :lol:[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 61
NP : 46xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben kendimi bilir kendimi söylerim. Diğer karakterlerin yeteneklerini o lvl erde adamamım olmadıgı için bilmiyorum. Konu zaten patlamıs. Ben battle riestim ve diyorum ki Harunga denen zerzavatı 3-4 saniyede alıyorum. Baska bir battle arkadasım varsa full str calısmıs ve giyinen bana hak verecektir.[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :62 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 15 Ağustos 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
15 Saniyede Harunga kesen arkadasi saygi ile selamliyorum ...

Blackbox su beraber buyu kullanmadan sadece asa ile ikimizin beraber Darkmare kestigi olayi anlatsana arkadaslara :D

Evet Elexir+21 imi yeni almıştım o gün. Deneme turu atmıştık.Yeter artık vurmayın vurmayın sesleri hala kulaklarımda çınlıyor. (Sonradan CUS la 37' ye upladım Ortadoğu petrol rezevleri için bölge ülkelerini AOE' licem)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bendeki itemler ben 15 sn kesme iddeami hayla surduruorum.. ben kesiom kardesim yaaa elele elelel konu geldi cevap yazdim halla halla germeye ne gerek var bu kadar kimse inanmak zorunda degilki ben itemlerime guvenirim[signature][hline]Server : Ares
LeveL : 55
NP : 1xxxx
Clan : TakILmIoR
Char : MagIcIaN
Sosyal ağlarda paylaş

istemihan bir BP icin cok zor olmayabilir .. Burada kimse aksini iddia etmedi .. Ekurimin BP charini denedim kullandim yeteneklerini biliyorum ..

bu arada lvl 55 mage kesemez diye birsey de iddia edilmedi .. Iddia edilen sey lvl 55 bir mage'in ne olursa olsun 15 saniye icinde HARUNGA kesemeyecegi idi ki bende bu iddiaya katiliyorum . 61 lvl elixir +7 staff, full +6 complate set , sadece unique taki kullanan bir mage'im ve ben 15 saniyede kesemem diyorum . Level 55 de olan bir mage'in kesmesine imkan ve ihtimal vermiyorum . Konu bundan ibaret =) gerisi lay lay[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:Laina
Class:Arch-Mage
Level:6x
Clan : The Others
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aSIcOoL, 15 Ağustos 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
bendeki itemler ben 15 sn kesme iddeami hayla surduruorum.. ben kesiom kardesim yaaa elele elelel konu geldi cevap yazdim halla halla germeye ne gerek var bu kadar kimse inanmak zorunda degilki ben itemlerime guvenirim

nedir itemlerin bu kadar güvendigin ? bi yazsanda bizde görsek .. belki biz, aydinlatir , yolumuzu acarsin[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Sosyal ağlarda paylaş

ya neden bahsediyorsun arkadasim sen

complate +6/10 setim var üstümde dual mage earringim Agete / opal ringlerim , belt of life .. Elixir +7 hayvan gibi AP var üstümde ve sen bana bunlarla kesecegini söylüyorsun .. ki Lycoan staff'i 55 lvl de nasil kullaniyorsun reduced ? =)[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
aSIcOoL, 15 Ağustos 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Staff : Lycaon Staff
TakILar : Amulet of Magic Power - Crystal Ring - Crystal Earring - Crystal Belt vs

uzerimdeki elbislerim +8 Crimson
level 55 ben keserim siz yinede kesemeyin diyin..!

Yani paperda değilsin ha :)))))

Bu arada int mage Lycaonu ne yapsın ? Elexir alacağına Lycoan kullanacak kadar noob san ne diyim sana ben artık.(Tabi eşyalarıda sallamışın gördüğüm kadarıyla :) )

Bak şöyle atsan daha iyi olurdu ;
lvl55 paper ım(fire/ice),Lycaon Staff+7 var, bütün giysiler 8/15 ayrıca Amulet of Magic Power - Crystal Ring - Crystal Earring - Crystal Belt vs var. Ama genede nova, impact falan olmadığı için noob spellerim bi halt edemiyor. Ne yapsam ne etsem ??[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aSIcOoL, 15 Ağustos 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Staff : Lycaon Staff
TakILar : Amulet of Magic Power - Crystal Ring - Crystal Earring - Crystal Belt vs

uzerimdeki elbislerim +8 Crimson
level 55 ben keserim siz yinede kesemeyin diyin..!

55 lvlde editmisin sen o kdr itemi toparladın lol+ztn ağız yormaya değmez 15 saniyede yanlızca meleler alır paperlar bile 1 dkyı buluyo......[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar.
Level 63 charı olan bi orc arkadaş az önce kesmeyi denedi.
Elinde +8 Lycaon staff, +8 MP bonuslu giysiler, takılar akla zarar.
Rahat kesti ama 15 saniyede kesemedi.

Bazı şeyleri söylerken destekli sallayalım arkadaşlar :)[signature][hline]with my mind on my money and my money on my mind
Paranoyak olmam, izlenmediğim anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

bari inandırıcılığı olsun demi:D[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...