Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harunga

Shaklaban

Öne çıkan mesajlar

Lvl 55 mage ilemi?
ben lvl 61 im paper ım ve elimde lycaon staff olmasına rağmen 15 saniyede kesemem diyorum ve kesebilecek bir yiğit bilmiyorum Harunga yı .
Huanga benim 3 saniyemi almıo o ayrı . Harunga apayrı bişi

Bu arada edit yapayım derken alıntı yapmışım sorry :(
[signature][hline]Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 15 Ağustos 2005 15:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 15 Ağustos 2005 15:23 tarihinde demiş ki:
Lvl 55 mage ilemi?
ben lvl 61 im paper ım ve elimde lycaon staff olmasına rağmen 15 saniyede kesemem diyorum ve kesebilecek bir yiğit bilmiyorum Harunga yı .
Huanga benim 3 saniyemi almıo o ayrı . Harunga apayrı bişi
[signature][hline]Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aSIcOoL, 15 Ağustos 2005 15:25 tarihinde demiş ki:
ayhhh kimseye bir shey ispatlamak zorunda degilim kimseyede yalan solemek zorundada degilim ben...!

arkadaşım ispatla demiyorum senin anladığın yanlış sen huanga kesiosundur harunga değil[signature][hline]Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ikisini ayirt edebilecek kapasitede biriyim herneyse taha fazla polemige giremeyecegim..! KONU KAPANMİSTİR
Bravo ne diiim sen bu işi biliosun
:adore:[signature][hline]Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 15 Ağustos 2005 15:30 tarihinde değiştirilmiştir]

said:
Lonely, 15 Ağustos 2005 15:28 tarihinde demiş ki:
15 saniyede harunga kesmek için level 62 olmak, +7 lycaonlu paper yada +8 elixirli pet mage filan olmak lazım. takılardan hiç bahsetmiom bile.

Savaşa 5 dk kala fln arasıra birileri getirio ya 10 kişi 20 kişi fln dalıolar o bile 15 saniyeyi geçio :D

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 15 Ağustos 2005 15:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 62 pet mage im (fire/ice) 157+110 mp var. 15 saniyede tek başıma aoe ile 5 golem alıyorum ama harungalara bulaşmam. Sen eğer lvl55 ile 15 saniyede kesiyorsan, ben bırakayım bu oyunu. :)

Yani sırf foruma post atmak için bu kadarda zırvalanmazki.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

valla golemleri keserlerken görüom cz de 62 BP ler çok güzel kesioda bu harungaların kanı gitmio tek başıma çok golem kestim bende ama harungayı bi kere denedim bi daha vazgeçtim[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 61
NP : 46xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aSIcOoL, 15 Ağustos 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
kesemeyenler catlior mubarek

abi sen kesemezsin diyorum .
kanıtla itemleriyle beraber char ı sana vericem[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 61
NP : 46xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aSIcOoL, 15 Ağustos 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
kesemeyenler catlior mubarek

Bende başlim bari.

Geçen gün Talosa chill attım öldü sonra HQ beni görünce TQ' in yanına kaçtı. Durur muyum koştum peşinden, yolda SQ ve DF' ıda görünce tuttum kullaklarından onlarıda aldım yanıma. 4 dünü diktim yanyana bastım burst' ü 5 saniyede aldım aşağı hepsini. (Çok ağladılar ama)

Neyse Dark Mare' lere yaptıklarımı sonra sallarım.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
istemihan, 15 Ağustos 2005 18:09 tarihinde demiş ki:
Bence karaktere ve üzerindeki itemlere göre bu süre değişir. Ben full +7/12 str giyiyorum. Battle priestler için bu zor değil. Bende golemde zorlanıyorum.

Karaktere göre değişir hiç hell hound' u kolay kesen mage gördünüzmü ?

Niye mage kolay kesemez? hayvan gibi res. vardırda ondan.
Ama noob bi archer bile 10 saniyede alır aşağı, çünkü res. i yüksek olmasına rağmen defansı çok düşüktür.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

Bosslar zaten hep arkadastir gecend bi kavgada rasladim onlarda yermisin yemezmisin nasil vuruolar ole bir birlerini bi bilsen kac goz patladi hepsinin DF haric hepsi yatti :P kim olmus sallamaktan demi :P ama bizim guardlar bir bashka :)[signature][hline]Server : Ares
LeveL : 55
NP : 1xxxx
Clan : TakILmIoR
Char : MagIcIaN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...