Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

des maintenant,on doit parler en français dans ce forum!!!

Elexa

Öne çıkan mesajlar

said:
HellHound, 07 July 2003 02:35 tarihinde demiş ki:
said:
-overdose-, 07 July 2003 02:18 tarihinde demiş ki:
Kann ich Deutsch spreche ? Danke.

Wir möchten Forums im Deutcsh aber viele menschen im hier kann nicht Deutsch verstanden, damit wir nich Deutsch forum machen.

bu arada Kelajetu ? Jeu nike ta mere ! *löl*[hline]I asked a god for poison cradle me,
Sown to my dreams souls searching,
death blossomswhere clouds lie over me,
Held in god's hands death blooming.

bizim almancaci olsa sadece su paragraftan sinifta birakir[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

bozma be güzelim :D kasmadım ben almanca dan OYT den 4 almış adamım ayıpsın, bitte yani.[hline]I asked a god for poison cradle me,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Foxx, 07 July 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
neyse takilin siz, de anlamayanlara ayip oluyo :)

ich kann deutsch sprechen aber es gibt nicht ein deutsch forum. oder?

Nein, es gibt nicht. Deutsch Sux. (kesin yanlış yazdım.[hline]I asked a god for poison cradle me,

[Bu mesaj Popeye tarafından 07 July 2003 03:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 07 July 2003 02:42 tarihinde demiş ki:
abi ben bunca senedir almanca okudum
bi
wie heizt du yu biliyorum
bi de ich fike dayne zutter i ayıptır söölemesi[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]

*löl* deine olcak :D

Wie heißt du ? olcak

Hell saolasın olm sonra bizim almanca cıya yapamdıgım kalmadı Germanistik okutucak kadın yakında ben bu bilgi ile deine meine olcam.[hline]I asked a god for poison cradle me,
Sosyal ağlarda paylaş

Oui!

Bu arada overdose almancan korkunc :) Kizma ama yazdigini okuyunca iki parca oldum burda. Nasil bir gramer o ya?[hline]"that's a fact. yes it is. without napalm death, you'd have no fear factory, machine head or cradle of filth and the luvvy-dovey ravey-davey dance would have remained untainted by the screaming 900mph politico-punk of berlin's totally mental digital hardcore bands. napalm death is to blame. curse them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GE-TA, 07 July 2003 02:42 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 07 July 2003 02:28 tarihinde demiş ki:
Who is your daddy ...
[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

Vay kinky sam vay. :D[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

Ich verstehe du nicht.. :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

si tu ne veut pas oublier francais, on doit lire quelque chose en francais et regarder TV5 ou mcm. Aussi ils aidons recouvrer l'enformation oublié . Oblier une langue etranger est une problem parce que il est difficile a trouver qqn qui parle ce langue. essaye quelque forums en francais. il y a beaucoup des personnes la. apres 2 annees, il est difficile a écrirer quelque chose. mais il est magnifique d'apprendre je ne oblie pas completement. Merci pour ca.[hline]blinded by fear of life
Sosyal ağlarda paylaş

Son yazılana yuh diyerek sizi japoncaya davet ediyorum lol

ve de

Ich möchte deine mutter Elexa weil du sprechst nicht Turkisch.[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yazıları görünce aklıma eski iş yerinde Kore'li bir armatörün bilgisayarındaki bir sorunu için yardım istemesi geldi aklıma. Diz üstü bilgisayarını açınca bol bol çing çang çong lar çıkmıştı. Bu nedir ya "Çince" mi de diyemedik adama. (yoksa çok aptalca bir soru olacaktı)

ps: Sam anlamadığından eminmisin? Hani cici hanım resimleri, whose your daddy pics. ;) :-p

said:
Sam, 07 July 2003 05:33 tarihinde demiş ki:

Ich verstehe du nicht.. :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

artislikmi yapıyosunuz lam siz ben okadar anime izledim alın size japonca todokare içibare horumuna sadakara sürüsürü nürünürü yetkenin hokome şiyaruno :) he he hepsini animelerden ögrendim eyer aralarında hakaret falan varsa bilmiyorum :)

[Bu mesaj TheSilver tarafından 07 July 2003 14:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla ya overdose un yazdığı felaket bi almanca hatta almancayla alakası yok ya da alman lisesi bize boşuna almanca öğretio[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...