Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tonlarca pk ve AOE DM!!!! Işte Diez bloodların greatestları...

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

http://rapidshare.de/files/2835674/greats_hits_blood_0001.rar.html

yukardıa verdiğim linkdeki videoyu indirince öyle hemen açmayın... öncelikle bunun bir oyun oldugunu herşeyin mümkün olabileceğini unutmayın... daha sonra bilgisayarınızın oldugu ortami sessizleştirin... sadece videoya konsantre olun....

Ve işte Blood clanının şovları.... müzikler aradaki yazılar ve özellikle o çok kaliteli pkları....Ve tabii ki topice damgasını vuran AOE DM...öyle bi iki tane deil.... bayaa bayaa 10-15 tane.. hemde warrior provokeluyor....
Son olarak sölüyorum ki ben böyle bir şey görmedim... bir daha da göremem sanırım

BLOODS FOREVER :D:D:D[signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 06 Temmuz 2005 20:46 tarihinde demiş ki:
abi açamıyorum :S yardım pls

abi link çalışıyor... belki rapidshareden video falan indirmişsindir yakın bir zaman içerisinde... aşagıdan free yi seçtikten sonra gelen sayfanın en altında bir geri sayın varmı... saniyeler yazıyor... bittiğindede link çıkıyor.... bu eri sayma yoksa orda ne yazıyor bi copy paste ediver anlayalım pls :)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 06 Temmuz 2005 20:47 tarihinde demiş ki:
Arkadaşım rapid açılıyor ama download ederken link hata veriyor patlamış sanırım.

abi nasıl olur bende açılıyor.... kafam karıştı :S[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

You have requested the file greats_hits_blood_0001.rar (47723536 Bytes). This file has been downloaded 92 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

You have requested 47723 KB in one hour. If you request a file and get a download-link, your download-counter is increased immediately.
This is neccessary in order to give you completely anonymous download-links without strong restrictions. We protect your privacy.
In order to finance this webspace, downloads are limited for free-users. This file exceeds your download-limit.
Please wait one hour. Or maybe you want to get a PREMIUM-Account, too? NO subscription! Instant access![signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 06 Temmuz 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
You have requested the file greats_hits_blood_0001.rar (47723536 Bytes). This file has been downloaded 92 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

You have requested 47723 KB in one hour. If you request a file and get a download-link, your download-counter is increased immediately.
This is neccessary in order to give you completely anonymous download-links without strong restrictions. We protect your privacy.
In order to finance this webspace, downloads are limited for free-users. This file exceeds your download-limit.
Please wait one hour. Or maybe you want to get a PREMIUM-Account, too? NO subscription! Instant access!

abi 1 saat beklemen gerekiyor....

ŞAKA ŞAKA:D:D kolayı var modeme reboot at böylece yeni ip adresi geleceğinden site seni yeni user sanıcak... ondan sonra indirebilirsin[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu siteyi çok aradınızmı bu ne ya :S iğrenç bi site 0 veriyorum sınıfta kaldı site onlar aoe dm kesiyolarsa bizde potla samma priestsiz sq kesiyoz hatta gözümle görüp video alamadığım bir olay var 3 mage 1 archer talos kesiyo ve bu şaka deil :S[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 06 Temmuz 2005 20:56 tarihinde demiş ki:
ya bu siteyi çok aradınızmı bu ne ya :S iğrenç bi site 0 veriyorum sınıfta kaldı site onlar aoe dm kesiyolarsa bizde potla samma priestsiz sq kesiyoz hatta gözümle görüp video alamadığım bir olay var 3 mage 1 archer talos kesiyo ve bu şaka deil :S

1)site evet erçekten çok iğrenç adamlara free deyince seni aşağılıyp böyle iğrenç şeyler yapıyolar
2)site bu kadar iğrenç olmasına rağmen videoyu indirdikten sonra yüzünde hoş bir gülümseme bırakacağından eminim... indirdiğine pişman olmıyacaksın
3)o magelerden 3üde 62 üsüt ve biri ice 2si paper olursa... ve archerda gerçekten sağlam bir archer olursa çok kolay olmasada kesilebileceğine inanıyorum... ama kafama takılan olay adamlar hiç mi hata yapmamışlar... yani biri yanlış bi tarafa kaçsa öbürü tp etmeyi falan unutsa... yada en basitinden bi lag gelse... o savaşı kazanan talos olur sanırım:D...tekrar helal olsun[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamlar piskopat blood falan adamlar yanında hikaye başka bir server dan gelmişler taiwanlılar ben o adamları 30 a yakın lvleri varken atilla kestiklerinin bilirim adamlar uçuk bigoldtwo clanın adı diezciler bilir abi [email protected] msn adresim msnden atarmısın şıu dosyayı bu site iğrenç :S[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi izledim video'yu. AOE Dm gerçekten inanılmaz gözüküyordu.

Başktaki PK görüntülerinde Priest çok iyiydi, keşke öyle PK yapan bir clanda olsaydım diye düşünmeme sebep oldu :D[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

abi video kötü deil harika iyide adam towndan geçerken parasite yiyo 2.5k hp si var hala adam hp takılar+scorpion shield kullanıyo üstelik az kalsın yatıyo hadi o iyi teamplay dediklerini biz donkeyle 2miz yapıyoz :D geçen bowlda estik sonracığıma dm olayına 4 priest 6153813 mage olsa aoe talos yapayım ben knight quest desen aynı şey healerlar tanklar son show desen 3 mage +411 karşıdakiler ezik bizim clandan 3 kişiye onu yapsınlarda adam diyeyim onlar kim ne derse desin blood ezik o kaddar aoe dm ile best olunsaydı 2 kişinin yaptığı aoe dark stone ile kral olunurdu valla akşam akşam dilim açılı okuyun işte bea :D[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

DM de yaklaşık olarak 30k civarında HP ve 7k civarında da Attack power var. Darkstone ile kıyaslamak pek doğru olmaz herhalde ;-)[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...