Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue&Talos

Tamika

Öne çıkan mesajlar

O ss lerde bişe dikkatimi çekti. Şimdi bi 1920 basıyosun bi de 960 heal basıyosun. bunlar 1920 + 960 şeklinde mi gidiyo karşı tarafa? Çünkü zaten 1 tane Healer var ver talos' un her vuruşu 2k üzerinde.

senin 960 basman demek archer ın ölmesi demek?

Anlatırsan sevinirim.[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

Yok hayır, yanlarındaki party değil de şöyle bi durum var.

480
960
1920 heal peşpeşe...

Şimdi ben de warrior oynadım talos' a tank oldum. 1244 def 4200 HP ile. Ama her zaman 1 tane 1920 risklidir.
MAssive olsa bile. çünkü talos daima 1,7k üzerinde vurur.

E bu da sadece bi warrior a... Bi archer ın defansının Warrior kadar olması, ve talos' u 1 healer ile kızarmadan kesmesi.. Bilemiyorum...

Benim dikkatimi çeken nokta 480 heal ve 960 heal ne geziyor info box da?[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

demekki 3rd party programlarla aynı anda 3 tane heal atarak talos alınıyormuş.

[spo1=Damn cheaters- Tamika][/spo]

[spo2=Damn cheaters - Tamika2][/spo][signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 15 Ağustos 2005 17:11 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

şunuda eklemek istiyorum diezde harpylere ks yapanları kovunca hızını alamayan eleman gitti talosu çekti harpy e
taurus başladı kesemeye arkasında sadece PvT_snowball(zamanın en iyi priestlarından biri tabi halen oynuyor mu bilmiyorum) vardı kestiler[signature][hline]LuciferTR
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
np:50xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
911, 15 Ağustos 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
Tamika nasıl dm ve talos aldıgını gorduk 1. sayfadakı talos resmınde cift heal basılıyor orada adama kı party de 2 rogue var... macro ile basarilar dilerim bosuna ovunme mallik yapma lutfen

Sana herhangi 1 kufur ettım mıde bana mal diyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tamika, 15 Ağustos 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
said:
911, 15 Ağustos 2005 19:34 tarihinde demiş ki:
Tamika nasıl dm ve talos aldıgını gorduk 1. sayfadakı talos resmınde cift heal basılıyor orada adama kı party de 2 rogue var... macro ile basarilar dilerim bosuna ovunme mallik yapma lutfen

Sana herhangi 1 kufur ettım mıde bana mal diyorsun?

mal sın cunku hile kullanıyorsun 3rd programlar oyunda legal degil!!![signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

bir lvl 65 waririor(gerçi 62ykende kesiyoduk)2 healerla biz paso kesiyoz (1920 healer)....clandan belt'i olmayan kalmadı ztn...priestlar sadece masive atıyo ve restroyle beraber paso healliyo..talos kesmek çok kolay bence...
NOT:partyde rogue var ve sadece wolf attı...vampiric touch yok..böylede denedik yine kestik..(max5dk)ama roguelar hele 2rogue girişse bile yinede kesmez mutlaka birinden biri yatar(tabiki macro heal yoksa!!!yatmaz:D)[signature][hline]Ulan çiçek böcek GM nie silersin benim 1.elboss drop uniquelerimi ve muhteşem değerlikteki 5 cursed up scrolumu işallah sildiğin itemler çiçek böcek bi tarafına tıpa olurda birdaha silemessin..
edit by KaKSi
name:centrix..server:ares..nation:orc...
clan:Lift_Me_Up...np:17xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada herhangi 1 macro veya başka bişi kullanmıyorum. Zaten hack shield bildigim kadarıyla bu tur olayları onlemek ıcın. e o zaman süs diyemı koymuslar bunu nasıl anında macro dıyebılıyorsunuz?
Sizce yargısız ınfaz olmuyor mu , artı sızlere dmg lerını soledım talos Cayenne 'ye en fazla 800 vuruyor. Ve daha oncede dedıım gıbı ılızyon ve slow yedıı zaman atag aralıgıda dusunce fazla vuramıyor 1 etkende Elf belt 1 cok atagı faild ettrıyor ard arda bekı 5 kere faıld verdırdıını gordum. o bahsettıgımız rogue nın defansı 400 ac ıle 1150 oluyor bilgilerınıze...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sayfanın veya bu sıtenın yetkılısı kendıme hakaret edılmesını ıstemıyorum.(911 arkadasımızın ettıgı gıbı) lutfen surda sevıyeyı koruyun gereken uyarıları yapın.Ki emınım yapıyorsunuz ama arada 1 cıkıyor ıste. ben kımseye kufretmedıysem edılmesınıde ıstemem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tamika, 15 Ağustos 2005 19:51 tarihinde demiş ki:
Bu arada herhangi 1 macro veya başka bişi kullanmıyorum. Zaten hack shield bildigim kadarıyla bu tur olayları onlemek ıcın. e o zaman süs diyemı koymuslar bunu nasıl anında macro dıyebılıyorsunuz?
Sizce yargısız ınfaz olmuyor mu , artı sızlere dmg lerını soledım talos Cayenne 'ye en fazla 800 vuruyor. Ve daha oncede dedıım gıbı ılızyon ve slow yedıı zaman atag aralıgıda dusunce fazla vuramıyor 1 etkende Elf belt 1 cok atagı faild ettrıyor ard arda bekı 5 kere faıld verdırdıını gordum. o bahsettıgımız rogue nın defansı 400 ac ıle 1150 oluyor bilgilerınıze...

Simdi su mesajda ki gercekle alakası olmayan bir sürü şeyden hangisine itiraz edeceğimi şaşırdım yeminle , o yüzden susuyorum...Talos Kaynana'ya maksimum 800 vuruyorsa ,imalat hatası var derim o Talosta....
Sosyal ağlarda paylaş

tamika biz senin 3 tür healı aynı anda atmandan bahsediyoruz. yanlış mıyım?

bu arada buzuk , olayı ilk farkeden murtaza . helal olsun ii yakalamış kısacası.

[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 15 Ağustos 2005 20:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Konu yu açarken talos o kadar zor dııl demıstm. hadi sizin demenızle ben program kullanıyorum macro kullanıyorum ve hatta bılmedıım bırcok pıyasada ne warsa kullanıyorum (diyelım) Cayenne tek basına kestı bunu neden kımse tebrık etmıyorda bana ıftıra atıyorsunuz. bu SS dekı herseyı gozunuzun onunde yapabılırım. zor bısı dııl warrıor ların nasıl combo su (elle) warsa benımde war. Ben1- 1920 1- 1920 daha basabılıyorum arası yaklasık Anımasyonlu 3 sn ıse bende 2 yada 1.5 sn.. Bu arada Talos 800 vururken neden manamı harcıyım? artı sızlere verdıgım dmg lar gercektır kafamdan salladıgım bısı dııl. kım ne derse desın eger 1 daha kesersek bu sefer ona SS almasını soyleyecegım. o zaman sanırım herkez gereken cevabı alacak... Saygılarımla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...