Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue&Talos

Tamika

Öne çıkan mesajlar

60 lvl 4 warrior + 4 heal
veya 62 lvl 3 warrior + vampir touch +3 healer keserler sanırım[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / :( yokki
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)

[Bu mesaj TrTownUser tarafından 15 Ağustos 2005 12:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2 priest +1 warior+1 sin rahatlıkla kesiyoruz bu şekilde[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk kez bu yöntemle talos keseni gördüm hakkaten ilginç indirin izleyin derim.
28 saniyede talos movie si o_O
[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 15 Ağustos 2005 14:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

indiriom bu boss olayı beni bu aralar sardı
geçenlerde ilk boss um olan antares i kestim (61 lvl im ama mage olduğum için sadece pienadaki dandirik bosslarla ilgilenebiliyorum :D ) içinden scorpion side çıktı gerçi hala satamadım :D[signature][hline]Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler arkadaş doru sölüyor talos o kadar korkulcak kadar bişi deil. Belki burial inanmıcan çünkü senin itemlerde aynı olabilir onla bizim clan lideri _cloud_ bi tane 1920 bi tane 960 ile tam 3dk de indirdi hesapladım ve şahsen izledim %10koyan roguede yoktu. :D Ama arklara yinede tebrikler bi rogue içinzor olsa gerek.:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...