Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Man On The Moon

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Hiç bir konu açılmamış bunun hakkında açayım dedim..

Biraz önce tekrar izledim ardından nette araştırma yaptım ki bu adama bir daha aşık oldum (andy kaufman)

Bildiğiniz gibi Andy Kaufman'ın hayatını konu alan bir filmdi..

Ve nette edindiğim bilgiyi söylüyorum..
Bu adam bildiğiniz gibi ölmüştü. Ölümüde bayağı tartışılmıştı. Fakat 2004 yılının mayıs ayında tekrar dönmüş. Tam 20 yıl sonra. Ailesi dna testi istemiş. Dna testi sonuçlarına göre gerçekten de Andy Kaufman çıkmış herif..

Adam 20 yıllık bi numara daha yapmış var mı böyle bişi ya?

Bu adam sizce dahi mi? Yoksa deli mi?

Filme gelince gerçekten inanılmaz güzel bir film. Jim'in aslında ne kadar iyi bi oyuncu olduğunuda görüyoruz. Hele birde böyle güzel bir hikayeyle birleşince dadına doyum olmuyor..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********
Sosyal ağlarda paylaş

if you believe, i call him man on the moon.
man on the moon.

şeklinde rem de tatlandırır filmi.

jim carrey'nin gerçek rol potansiyellerinden birini görebileceğiniz filmdir. andy kaufman'ı gerçek hayatta pek tanımıyorum ama filmden sonra okumuştum biraz kaçıkmış herif sanırım. bayağı ilginçti film de.[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

Süper film! Geçen haftalarda izledim bende. Etkisi uzun sürdü bende. Jim Carrey gerçekten iyi bir oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtladı bu filmle. Filmin sonunda da zaten adamın ölüp ölmediği hakkında bir ipucu bırakıyordu kafamızda...[signature][hline]dün merdivenin tepesinde orda olmayan bir adam gördüm, dün yine orada değildi. gitmesini öyle çok istedimki...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
Tesadüfen izledim. İzleyecek film arıyodum, şöyle bi bakınırken jim carrey filmi dediler. Eternal Sunshine of the Spottles Mind, The Number 23, Truman Show gibi extrem Jim Carrey filmlerini izlememe rağmen komedi gibi düşünmüştüm başta. Tabii direk ters köşeye yatırdı film.

Başta alışana, filmin havasına girene kadar garipseye hatta sıkılabiliyor insan... Ama sonrası...

Muhteşem bir film. Böyle güzel bir film olmasına rağmen kıyıda köşede kalmış, çok fazla ismi geçmiyor.

Biraz da tam Jim Carrey'in cıvık komediden ciddi aktörlüğe geçiş döneminin başlangıcı olması yüzünden sanırım. Herkes komedi filmi beklerken böyle bir filmle karşılaşınca kültür şoku yaşayıp garipsedi, beğenmedi.

Ama şimdi izleyince...

İzleyin yahu. Muhteşem :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de bi tek taxi'de izledim andy kaufman'ı, hatta man on the moon çıktığında onun andy kaufman olduğunu bilmiyodum, o olduğunu anlayınca çok heyecanlanmıştım

hala izlemedim man on the moon'u, ama şu yazılanlardan sonra izlicem

adam gerçekten numara mı yapmış 20 yıl boyunca saklanıp? tek amacı bu muymuş yani? biraz deli diyebilirim buna.
Sosyal ağlarda paylaş

oyle bir sonradan gelme olayi yok, sehir efsanesi o..

adam sadece "olumumun geyigini yaparsam 20 yil sonra cikip gelirim" demis vakti zamaninda. o da 2004 yilina denk geliyor. o yil arkadaslari bir "hosgeldin" partisi duzenlemisler onun anisina, tabi kendisinin cikip geldigi filan yok. adamin olumu resmen belgelenmismis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...