Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vürüs müdür ?

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Bu konuda bi çok yerden bilgi almaya çalıştım ama başarılı olamadım şimdi şöyle bir sorunum var bağlantımla ilgili :
Msn bağlanmıyor , sign-in dediğim anda internete bağlı değilsiniz/.NET Messenger servisine kaydedemedik
Wow : Connecting diyip kalıyor .
Coh : 1 gece açık bıraktım updater downloada başlamadı
Getright , lightning download , flashget : Download etmeye çalıştığım zaman ''Network is down'' diyorlar
LimeWire : Bağlanamıyor
Battlefield 2 : Account yaratırken ''There was an error connecting to a socket'' mesajını alıyorum
Firefox : Tınlamıyor bile direk bitti diyor hiç bişey açmadan

Saydığım bütün programlar Firewall ayarlarında özel durumlar bölümünde işaretliler . 1 ay önce diğer bilgisayarımı kullanıyordum , aynı bağlantıyla , hiç böyle bi sorunla karşılaşmadım . Yardımcı olabilicek biri varsa sevinirim ...[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

statik elektrik sorunu olabilir, bende de var şu anda, restart atınca ( bazen 2-3 restart falan ) düzeliyor, kesin çözümünü fastreload biliyor da, şu anda yok meydanda galiba[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Çevrimdışı çalışmıyorum onu da kontrol ettim . Neyse fastreload biliyorsa nasıl olacağını ondan bi cevap bekleyelim en iyisi ...[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZaugnaKhaldun, 13 Ağustos 2005 05:53 tarihinde demiş ki:
statik elektrik sorunu olabilir, bende de var şu anda, restart atınca ( bazen 2-3 restart falan ) düzeliyor, kesin çözümünü fastreload biliyor da, şu anda yok meydanda galiba

benim modem artık herşeyden etkilenir oldu. odanın ışığını, bilgisayarı, monitörü açığ kapayınca modemin ışıkları gidip geliyor falan. iyice garipleşti. acaba senin dediğin gibi statik elektrikten midir? elektrikten olduğu kesin yani ışığı açıyorum link ışığı gidiyor geliyor, internet yok ondan sonra. illa reset lazım.[signature][hline]oasis.gen.tr
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

Sana bence yeni modem lazım artık onun bağlantıları akmış falan bişeyler olmuş cıvımış o alışmış . De bendeki sorun öyle değil seninki temassızlıktan da oluyor olabilir ...[signature][hline]WoW : Xaenin-Night Elf Priestess
Sosyal ağlarda paylaş

yok lan virüs müdür olur mu? benim babam müdür :D.
huuhuhuhu[signature][hline]Generals gathered in their masses,
Just like witches at black masses.
Evil minds that plot destruction,
Sorcerers of death's construction.
......

[Bu mesaj Rocko tarafından 14 Ağustos 2005 17:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Whitehaven, 14 Ağustos 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
dun adslde sorun vardı bendee hic sekilde ne msn ne ie telekomu aradım hatta sorun yok diyince modemi tepikledim 2 -3 vurus ve restarttan sonra duzeldi =)

Ehehehe Türk Telekoma İnanma :d Yakın Çevredeki Arklarına sor Daha Saglıklı. En Azından Elinden Bi Kaza Çıkmaz :D[signature][hline]Semih a.k.a Cyclone
www.msxturks.com
www.stormuo.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...