Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Children of Bodom - Oops I Did It Again (wtf?!)

Jester

Öne çıkan mesajlar

said:
Akerfeldt, 17 Temmuz 2005 01:50 tarihinde demiş ki:
boş adamlar yaa gerizekalı zaten alexi.
bide final countdown coverları vardı bu kadar mal olamazlar diye düşünürken...

BöLe insanLar oLdugu sürece Bodom un değeri cok daha iyi anLaşıLıyor...Bu arada Final Countdown Norther ın Bodom un diiL..öLe iLeri geri konusup kendinizi küçüLtmeyin.Bodom pop da yapsa,rap de yapsa bi biLdikLeri wardır ve dinLenir!!!..Budur!! Tip ya pff!![signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
jester hastasi olmus zaten, ne zaman msn listesine baksam jester'in current listening cob - oops i did it again.

bilmiyorum artik, ortama kayis seziyorum.[signature][hline]Saeros, 14 Temmuz 2005 15:21 tarihinde demiş ki:
harbi, almanlar danimarkalılar filan bi başlıyolar, ih möhte şiş köfte diye, "english please" demekten dil kalmıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

o deilde asıl in your face i merak ediyorum ben promosunu dinleyen biriyle konustum çok iyi kıç tekmeliyomuş ama sozler gene vasat :

I don't give a flying
I don't give a flying
I don't give a flying FUCK FUCK FUCK!

I don't give a flying
I don't give a flying
I don't give a flying FUCK!
elinde olan varsa biyere upload edip öm atabilrmi?[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!

[Bu mesaj Akerfeldt tarafından 12 Ağustos 2005 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demise, 23 Temmuz 2005 09:55 tarihinde demiş ki:
said:
Akerfeldt, 17 Temmuz 2005 01:50 tarihinde demiş ki:
boş adamlar yaa gerizekalı zaten alexi.
bide final countdown coverları vardı bu kadar mal olamazlar diye düşünürken...

BöLe insanLar oLdugu sürece Bodom un değeri cok daha iyi anLaşıLıyor...Bu arada Final Countdown Norther ın Bodom un diiL..öLe iLeri geri konusup kendinizi küçüLtmeyin.Bodom pop da yapsa,rap de yapsa bi biLdikLeri wardır ve dinLenir!!!..Budur!! Tip ya pff!!

hmm daha once gormediğim için cevap yazamadım
şimdi olsa alexiye gerizekalı demezdim,kesinlikle yetenekli ama boş işlerle uğraşmasada biraz daha yaratıcı olmaya kassa sencede daha guzel olmaz mı?tamam komik gulduk biraz ama genede baska bişe yapsa daha hoş olurdu,daha anlamlı olurdu.
fakat bodom pop yaparsa rap yaparsa dinlenmez artık bodom değildir çünkü o ki zaten oyle bişey yapmazlar.
tip ya pff kısmına ise yorum yapmıycam.[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

hohohoooo
super olmuş!
coverdan öte bişi olmuş,
orjinalinden daha başarılı ;)

birebir britneyin klibi ile arka planda bu versionu caldıgını düsünsenize.

PS: I m not that innocent lafını britneyin oldugu gibi bırakmışlar, bilemicem artık ;)

[Bu mesaj karakedi tarafından 12 Ağustos 2005 11:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o konuşmalar fince, ingilizcesi de şu:

"Hey guys, I'm seriously leaving now" "Before you leave take a look what I brought to you" "Goddamn, it looks good. Isn't it a six pack?" "Yes, it is" "Dude, you shouldn't have to... We already have those stronger drinks" "Yes yes, but for the morning".[signature][hline]So weak, so hollow-minded
the primat flock responds
the jester race submits

Live In Flames..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...