Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Klasik Müzik

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

off 6 saat önce fln yaklaşık 20 25 tane müzik bıraktım download a bitmiş mozarttan tut bach ına kadar 25 26 tane müzik abi harbiden ne gam kaldı ne kasvet warmı aranızda seven klasik müziği fln o kadar rahatlatıyo ki insanı anlatamam Rock mock hikaye come to classical ;) ben olmuşum megadeth :D[signature][hline][b]Chan yoldaşlarım : miniq , tırmık , kırpık , kıvırcıq :D .. Resimler: cominq sooon !
Sosyal ağlarda paylaş

paganini bi ariyim bakiyim.
edik: yazdıkdan 15 sn sora aradım buldum :D Paganini 3th Caprica diye war bi tane onu mu aliyim ?
[signature][hline][b]Chan yoldaşlarım : miniq , tırmık , kırpık , kıvırcıq :D .. Resimler: cominq sooon !

[Bu mesaj Fransua tarafından 12 Ağustos 2005 23:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransua, 12 Ağustos 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
paganini bi ariyim bakiyim.
edik: yazdıkdan 15 sn sora aradım buldum :D Paganini 3th Caprica diye war bi tane onu mu aliyim ?

nicolo paganinin özellikle 24th caprice i çok güzeldir ama aslında hepsi çok güzeldir:D

favorilerim
24th,16th,5th caprice leri
moto perpetuo
sonatina
romanze vs.. ama sen ne bulursan indir derim ben:D[signature][hline]name: :Misanthropic
race :Troll
class :Priest
server : Kor'gal
guild : Yok guild falan!!
Sosyal ağlarda paylaş

Chopin- Nocturne
bu şarkı hani Peacemaker diye bi film war ya türkçe ismi Barışçı oradaki şarkı ordada hayrandım burdada hayranım :D
bak bendekileri yaziyim sana şu anda yürütülme list mp de

Symphony No. 8 (Third Movement) - Haydn
Fuga (in A Minor)
Romance from Piano Concerto #2
Symphony No. 41 'Jupiter'
Violin Concerto No. 3
Marriage Of Figaro
Fur Elise
mozart - beethoven - moonlight sonata
Chopin- Nocturne[signature][hline][b]Chan yoldaşlarım : miniq , tırmık , kırpık , kıvırcıq :D .. Resimler: cominq sooon !
Sosyal ağlarda paylaş

Rachmaninoff - 3. piyano konçertosu
Chopin - Revolutionary Study
Chopin - Nocturne no 1
Nikolai Kapustin - Etüdleri
Beethoven - Tempest
Beethoven - Appassionata
Debussy - Passepied

Bu ara dinledigim seyler[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

Senfonik Metal güzeldir
ayrıca klasik ve piyano seviyorsanız özellikle
Mozartın Piyano Sonataları diye 4cd lik bir eser var tavsiye ederim[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...