Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Al'Akir Realm Başlığı

fab

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
son zamanlarda ki istatistikleri kontrol etmedim ama biz ilk server da oynamaya başladığımız da ratio: 1:1 idi sonradan horde biraz daha nüfus olarak yükseldi. server genelde statu olarak medium konumunda. şuana kadar hiç sıra bekleme gibi birşeyle karşılaşmadım. herhangi bir özel latency problemi yok.

anlayacağın kendi halinde orta direk bir server. :)
biz eğleniyoruz sizide bekleriz.[signature][hline]mesela beş *oky
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar mesudumki bu realm'dan bende. 5 tane ally karakterim var. Hepsi 25 altında gerçi, sıkıldıkça girip takılıyorum. Çoğunluğu iskandinav ülkeleri oluşturduğu için noob'larla uğraşmıyorsunuz. Hepsi aklı başında adamlar. Hiçbir dil sorunu olmuyor. Tavsiye olunur. Alliance olanlarında; Abrakadabra, Med, Crook, Lila 'yı listelerine eklemeleri rica olunur :D[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW: Shab, Tauren Shaman of Warsong
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Dün server gitmeden hemen önce disc. olmuştum. Geri döndüğümde 1 lvl kaybetmiştim! Genel bir geri alınma yok, sadece kayıp var. Bir arkadaşımda 30dk önce 2g kaybetti durup dururken. Allah sonumuzu hayır eylesin..[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion] | Shab[Warsong] | Prion[Skullcrusher]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
emre25, 08 Ağustos 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
ben dün undead mage açtım level 6 bitmek üzere daha new bee yim yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum . garşban gariban dolaşıp örenmeye çalışıyorum oyunu
:)

Seninle aynı sevye adamlar ara. Ben öyle geçmiştim çoğu questi. Yardım ediyorlar sağolsunlar. (gerçi sonra undead den sıkılıp Tauren açtım ama :D)

Ya Al'Akir'de beraber takılabileceğim Tauren falan yokmu? Lvl 17 lerde falan şöyle beraber quest +geyik yaopabileceğimiz?[signature][hline]Wanted!!
Vash the Stampede Dead Or Alive
60 Billion $$
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...