Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçeye 1 maç ceza

TRA_GS

Öne çıkan mesajlar

silahın içerden atıldığını kanıtlayan ne bir görüntü ne de şahit var. vurulandan başka.. belki içerden atılmıştır..

kadıköye gelebilirsin maça... en ufak bir olay çıkmaz. amigoların kontrolü altında çünkü Aziz Yıldırımın kesin talimatı var tribün liderlerine: "Stadda olay küfür olmayacak"
Telsim tarafına alt kat en arkaya git. rahat rahat izle maçını eğlence havasında; artık ailecek gelior insanlar veya kızarklarıyla artık.

Toplu halde olmuyor küfür %95 bitti o.. hiç derdim ama özhan canaydın son maçtan önce isteyince kendisini kıramadılar.

dier tribüleri bilemiorum tam olarak bilmeden yorum yapmak istemem. herkes kendi tribününü anlatsın hatta.[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe ne olursa olsun futbolunu oynar... Ancak, işin fanatizm tarafı var ki. Göz korkutucu olan o! Böyle bir olaya ceza verilmesi bile ilginç, aslında olayın gerçekleşme ihtimalinin olması ilginç!

"Amaney Fenere ceza verilmesin diyo lan" demeden önce sevgili fanatik patiler, türkiye de (maça gittiniz mi bilmiyorum) stada giriş, çıkış, saha güvenliği vs devlet yani polis sorumludur! Üst aramalarını devlet yani polis yapar. Olimpiyat stadını devlet yani polis (dur bu olmadı yaa!) evet polis değil devlet yaptırmıştır. Stadların özel güvenlik elemanları olmakla beraber nitelik ve nicelikleri tartışılır. İçeriye silah ile bıçak ile vs girilmemesini sağlamak -kulüplere tam yetki verilene kadar- polisin yani devletin işidir.
Ayrıca konu başlığı olaya bakış açımızı özetlemektedir; önemli olan stad güvenliği değil rakip takımın kaç ceza aldığıdır fanatikler için. Silah oradan mı ateşlendi buradan mı ateşlendi tartışmalarının göbeğinde kalan TC POLİS (hani yazıyorlarla kurşunla oradan geldi aklıma) ise benden bir kucak dolusu kahkaha kazanmıştır. Polisin yaptığı beceriksizliğin ardından, böyle bir açıklamada ortada kalması kesin delil çıkartamaması falan sadece komiktir.
Bundan sonra ne olur? Polis bi iki hafta sıkı arama yapar belki sonra yine sallarlar. Takımların hepsi (evet hepsi) bu tehlikeyi göz ardı ederler. Sonra herhangi bir zaman bu sefer aynı/benzeri bir olay Galatasarayın başına gelir. ve fanatikler olayın köküne inmek yerine GS yi suçlama yolunu seçerler. Sanki o stadlara silahı sokan TC vatandaşı değil de farklı bir ırktan canlıymış gibi. Stada silah sokulmasına göz yuman polisin emniyetin hiç bir suçu yokmuş gibi... ve döngü devam eder...[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kadıköye gelebilirsin maça... en ufak bir olay çıkmaz. amigoların kontrolü altında çünkü Aziz Yıldırımın kesin talimatı var tribün liderlerine: "Stadda olay küfür olmayacak"
Telsim tarafına alt kat en arkaya git. rahat rahat izle maçını eğlence havasında; artık ailecek gelior insanlar veya kızarklarıyla artık.

Toplu halde olmuyor küfür %95 bitti o.. hiç derdim ama özhan canaydın son maçtan önce isteyince kendisini kıramadılar.

dier tribüleri bilemiorum tam olarak bilmeden yorum yapmak istemem. herkes kendi tribününü anlatsın hatta.

Herkes boyle subjektif anlatacaksa, kimse anlatmasin.
=][signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

Kadıkoy'de kufur yok gercekten.
BEn kendim sahit oldum buna hemde bir cok sefer bazı ufak gruplar kufretmeye tesebbus ettiginde hemen amigolar susturuyorlar.
Heralde bu sene Sadece Canaydına ciddi anlamda kufur edildi o kadar..[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 11 Ağustos 2005 23:38 tarihinde demiş ki:
stad dışında bir organizasyon olacak herhalde federasyon protesto edilecek.

olabilir. 2000de zeman döneminde caddede olmuştu protesto yürüyüşü.. sonunda stada gidip maça giriliniyordu. maç 1-1 bitmişti ankaragücü ile.

bu sefer dışarda beklenilse ses gider mitekim ortada bir boşluk var ordan kesin ses gider

gaipten sesler gelmesi daha ürkütücü ;)[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 09 Ağustos 2005 22:15 tarihinde demiş ki:
BJK ye 3 maç verildi.
Günah neydi.
Fenere de verilmeliydi.

neyse Aziz Yıldırım Desteği yatsınamaz.
PFDK verseydi ayıp olurdu.

birinde adam öldü birinde kurşun sıyırdı[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

yahu insan hayatı diye tutturmuşsunuz...
tabi ki eşekdeğiliz insan hayatının değerini biliyoruz, ama olay saçma. Düzeni adalet sistemi korur, bunun için yasalar vardır. Yasalarda işlenen suçlara karşılık yaptırımlar vardır, ortada suç yok, yaralama yapılan silah yok, yaralanan biri var, yakalanan bir fail yok, olayla ilgili kayıt yok, ceza verme süresinin aşılmasının zaten hiç önemi yok, silahın nerden atılıp atılmadığı belli değil ve Bütün bunlar devletin koruması altında bir stadda oluyor, Fenerbahçe'nin özel maçını oynadığı bir stadda... ortada adalet namına bir şey yok. Tepki buna.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

+1

bu olayı fenerbahçenin üstüne atıyorlar kapatmak için .. çünkü ingiltereden bir takımla yapılan maçtı[signature][hline]Anubis feat. Nilay
uzadı geceler , sabah olmuyor . sensiz bu dünyama güneş doğmuyor . Hasretim aşkına , gel de sev artık . Sevgilim aşkına doyum olmuyor. Olmuyor , sensiz olmuyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...