Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir salağı internette ne oyalayabilir...

tAKA

Öne çıkan mesajlar

İnsanın beyni gereğinden az çalışıyorsa her espriyi anlamaz, her güzel şeyi beğenmez, herşeyi algılayamaz. Bir salağa internette merak dolu 2-3 dakika geçirtip onu biraz da olsa oyalayacak şeyler nedir merak ediyorsan bu sayfaya mutlaka uğra...

çok eğlenceli birşeyler çıkabilir...

ps: salak onların terimi bana kızmayın :)[signature][hline]34'life.
fun, music, events = life

[Bu mesaj tAKA tarafından 08 Ağustos 2005 07:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lutfen bida bole salakca bi topic acma off acelem vardı salak salak bekledim harbi..guzel bişi deil girmeyin bişi yok sadece loading var bekliosun.[signature][hline]Lopeth, 31 Temmuz 2005 20:35 tarihinde demiş ki:
her fake için topik açarsak adamlar kendilerini bi bok (kaka)zannedip tekrar tekrar gelirler
Sosyal ağlarda paylaş

Resminizi çekiyoruz diyen site gerçekten salaklara yönelik ama bu sitenin bir olayı yok. Arkaplanda açtım, başka sitelerde gezdim. 10 dakka sonra baktım, kapadım.[signature][hline] Let me in, i'll bury the pain.

[Bu mesaj zlorwf tarafından 08 Ağustos 2005 09:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben direk anladım cursor kum saatine ışık hzında dönüşüyodu.Normalde yüklenen bi javanın üstüne getirdiğinizde bi yarım saniye falan sonra kum saati olur ve o yüklemeyi hissedersiniz.Bilgisayarımla bir beden olduğum için birkaç saniye sonra kapattım :)

*fotosenteze devam eder*

[signature][hline]Uchiha Itachi & Nara Shikamaru

[Bu mesaj KahnX tarafından 08 Ağustos 2005 12:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

LOG ON ZAMANI : 12:27:33 P.M.

LOG ON ZAMANI : 12:27:38 P.M.

SAYFADA KALIS : 00.00.05

TEBRIKLER .. :)

ehaua =)[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

e ben minimize ettim şu anda forumları geziyorum.Açıldığı zaman bakarım :P
çok oyaladılar hakkaten[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

Zevzek'e verilen linkleri görünce nostalji oluyorum (bkz: nostalji olmak). Neredeyse ilk girdiğim sitelerden.(bkz: siteye girmek)[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Gazeteci-Bir "rastaman" olmam için ne yapmam gerek?
Bob Marley-Yeniden doğmalısın...
Tüm haklarım yaratıcıya aittir aynı şekilde yaratılamam, klonlanamam.All rights reserved.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Crane, 08 Ağustos 2005 20:52 tarihinde demiş ki:
Bende acildi, super birsey!

Sen secilmis kisisin. Follow the white rabbit ..[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi

[Bu mesaj Sixoms tarafından 09 Ağustos 2005 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...