Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir ara ve dönüyorum...

Cute_X

Öne çıkan mesajlar

Beyler öss için ara vermiştim virusle beraber oynuyorduk :(kardeşim) şimdi dewam etcem ama paladin,mle değil yeni patchler çıkmış duyduğum kadarıyla bu son 5 ay dan beri çıkan patchlerin neyi değiştirdiği sölerseniz sevinirim :)

Bu arada ottomans duruyormu :P

Morfein Nightwish[hline]Kutsal Bakirenin Koruyucusu :)
Sosyal ağlarda paylaş

ottomans durmuyor. sen gittiginden beri hic birsey degismedi.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DF--->Hamstring spammer & auto-runner's pa on the way nigthmare :P)

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Hoşgeldin kuzum.
Yeni patch gelicek bu ay sonu veya önümüzdeki ayın başında diye (1.62) Bu patchde lvl 50lere respec gelicek ve lvl 50karakteri olanlar açtıkları diger karakterlerini lvl 20olarak başlatabilecek.(diye biliyorum)
1.63 için ise 1.62nin arkasından hemen gelicek diye konuşuyorlar bilgim yok bunlanda Housing açılmış olacak.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Pek bir farkı yok lvl50ye gelene kadar zaten birçok kişi tanıyorsun ve onlardan rica ettinmi sadece 3saatte 20oluyorsun belkide daha kısa , bence gerekli birşeydi yanlız şöyle bir durum var diye biliyorum yanlışda olabilir bu her serverda sadece player sayısı az olan realma veriliyor bu özellik.Umarım yanlış biliyorumdur :d
Bunun yanında 50de respec bence çok kötü bir karar respec stoneye ne gerek kaldıki?[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeniyim aslinda ama,yinede goru$umu belirteyim:

lvl 50 lere lvl 20 karakterin bedava verilmesi cok guzel bir$ey bence,zaten ilk 20 level karakterin yeteneklerini ogrenmeyle ilgili bi kisim oldugu icin lvl 50 lerin ayni yeri bir daha bir daha gecmesi mantiksiz olurdu

respec olayi da gercekten gereksiz,stonelere ne gerek var?(gerci 1 kere respec hakki var)[hline]Leathas Level 34 Ranger(Excalibur)
Azmodai, 26 June 2003 08:48 tarihinde demiş ki:
6-7 yildir icinde bulundugum guzel varlik demiste, benide benden almis
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 07 July 2003 18:30 tarihinde demiş ki:
ottomans durmuyor. sen gittiginden beri hic birsey degismedi.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DF--->Hamstring spammer & auto-runner's pa on the way nigthmare :P)

Lalu durmama sebebi nedir? Güzel bir sebepden dolayı kurulmuştu kapanmasının sebepini sölersen sevinirim sonuçta bir guild member oldugumdan böle diyorum. :([hline]Kutsal Bakirenin Koruyucusu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...