Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarı Paper Mage

Shakkil

Öne çıkan mesajlar

ya 124 int verdikten sonra, pet mage olurum giysi giyme derdinden kurtulurum, çekerim altıma completeleri yada crimsonları.

cıx. tutmadım ben yarı paper mageyi.
1/4 paper mage diye bişi varmı peki?[signature][hline]Teselli aramak zor gelir giden sevgili arkasından. Yürek param parça bir halde, bedenin darma dağın.
Sosyal ağlarda paylaş

Yarı paper mage paper mageden kesinlikle daha iyi olamaz.Daha iyi vurmasına da imkan yok çünkü birinde 255 mp verirken diğerinde 170-180 civarına anca çıkabilirsin,lvl ın yüksekse belki biraz daha iyi..Eline +8 elixir de alsan bu durumda daha iyi vuramazsın.Mp önceliklidir çünkü.Bana göre de eğer bir mage sağlam vuramıyorsa (fire ise) hiç bir işe yaramaz.Bu sözlerimi bir ara charımı can sıkıntısından int mage e dönüştüren ve pk sını denemiş birisi olarak söylüyorum.Ve son olarak yarı paper ne def ve hp bakımından int mage gibi gibi güçlü olacaktır ne de paper gibi dmg power bakımından sağlam olacaktır.
Eğer gerekli takıları ve hp set leri sağlarsanız ve bir de lycaon staff ınız olursa zaten kolay kolay ne warrior ne de asasin sizi yatırabilir.Daha önce de dediğim gibi paper belki onlarla kapışamaz ama saldırıya uğradığında da kolay kolay ölmez.
Paper rulz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış anlaşılmasın ama agzı olan sallıyor ya....

Elemantal stafflar, alcyhme stafflar havada uçuyor ilahi ya sabah sabah manyak güldüm ya, şuna hele yıkıldım kırmızı goblin giyip paperdan daha ii damage vermek.....

Arkadaslar yarı paper dediginiz kişiler, Örnek; Moiraine damodred, alchemical sorcerer, nefertitibr....

Üzerlerindeki armor Upgrade beyaz goblin, ya +7/12 HP yada +8/15 HP, stafflarıda temple sandıklarından çıkan int. 112 isteyen ona gorede +6 'sı ap 85 olan stafflardır...

Ayrıca bu yarı paper dediginiz charlarında tamamı Female...

Paper paperdır, paper bir ayrıcalıktır... Yarı paper, çok paper, az paper olmaz... Naparsanız yapın Paperdan daha fazla damage veremezsiniz...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

blue chestten düşen her türlü itemi gördüm sizin görmediniz armorları giydim japkoda her şekil şeyi denedim şunu diyim paperdan sağlam vuramazsınız hiç bir şekilde yolu yok
bi kere bu damage neyle alakalı mp 56 lvl im üstümdeki takılarla birlikte
mp 225+102 şimdi sen bana istediğim karakteri göster benle aynı levelde mümkünatı yok elimede yakında lvcon +7 alacam bide onu hesapla nasıl benden çok vurabilirki bir mage aynı lvl de?
Sosyal ağlarda paylaş

Yarı paper ne ya ?

Paper olursun yüksek dmg bonusuyla NP kasasın, Pet olursun çoğu rogue dan fazla defansın olur, yüksek int sayesinde light blade, ice blade ile NP kasarsın.

Yarı paper bunların 2 sinide yapamaz 124 int ile stun ve slow hikaye olur, defans desen paperdan 100 fazla. Yani anlamsız. (Belki 60 a kadar lvl. kasmak için iyi olabilir)

Ps. 60 a kadar lvl. kasmak için en iyisi paper ice :)[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 10 Ağustos 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
tövbe tövbe başımıza taş yağacak... o_O

o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O o.O[signature][hline]http://www.camelotherald.com/chardisplay.php?s=Lancelot&c=1680337
Sosyal ağlarda paylaş

peki sunu dıcem ben max verılen stat: 255 ee lvl kaçta mp 255 ı goruor da gerısını ınt e vermeye baslıonuz sızın o yarı paper dedıklerınız max mp verdıklerı için gerısını ınt e vermek zorunda kalan charlar olmasın yanı lvl 70 bı roguede yanlıs hatırlamıosanm 255 dex ve 110 cıvarı hp oluır kımse sormasın burda 94 yeterken nıe 110 var dıe verecek yer yok cunku o mantıkla bakarsan mp fullendıyse ınt e vermıcek neye verıcek pekı onu soleyın bana?[signature][hline]Nick: _TRibula_
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:17xxx

------------------------
Nick: ::OverSouL::
Clan:The Others (Gerçek Yuvamız)
LvL:61
np:10xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...