Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Girl Next Door - Komşunun kızı

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

Bu daha benim eski favorilerimden..

[spo1=Yan Yatmış Sexy bakışlar][/spo][signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
Anavatanımıza saldırırlarsa olası gazete manşetleri demişsiniz.. Belki ilk başlarda olayı kendi adlarına bir zafer veya reklam havasında vereceklerdir veya methiyeler düzüp yapmaya çalıştıkları işgali mazur göstermeye çalışacaklardır. Ama ilerleyen zaman ile onurlu bir halkın bağımsızlık savaşına tanık olup belkide yaptıkları saçmalık ve hata üzerine manşetler atacaklardır. Ama ne olursa olsun, savaş öncesi veya süresince ne yazılırsa yazılsın, savaş sonrası tüm dünyadaki gazetelerde tek bir manşet olacaktır:
Bağımsız TÜRKİYE Cumhuriyeti!

Sosyal ağlarda paylaş

Aslında matematiksel bi hesap yapsak 1000 adam Pati den ona evlenme ya da çıkma teklif etse bence 1000 üzerinde %1 şans vererekten elbet birimizin bu konuda başarıya ulaşacağına, bilimsel olarak inanıyorum. (Değerleri nasıl da bilim adına saptırıyorum ben böyle yahu :P )[signature][hline]My Honour is My Life
Sosyal ağlarda paylaş

gençler madem bu kadar kafayı bozdunuz, gidip yönetmen filan olun burada vakit harcayacağınıza.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 29 Ocak 2005 12:35 tarihinde demiş ki:
Baba deselerki bu kadınla birlikte olacaksın fakat birlikte olduktan sonra travesti olacaksın,kabul ederdim...

*!tip tip bakar*[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sovereign, 29 Ocak 2005 00:27 tarihinde demiş ki:
Bu daha benim eski favorilerimden..

[spo1=Yan Yatmış Sexy bakışlar][/spo]

senden sora benimde favorim oldu bune bole beaa[signature][hline]^^Vuracagınız avın peşinden mi koşarsınız yoksa vurdugunuz avın mı?^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...