Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En kotu filmler

moriteri

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:
axedice, 17 Temmuz 2005 02:43 tarihinde demiş ki:
Neyse efendim benim izlediğim en rezalet film The Core'du. Öyle böyle değildi klişeler, mantık hataları. Eğlencelik holivud filmi, o kadar bilimsel olmasına gerek yok gibi savunmalar bile eriyor bu film karşısında. Cdsini falan bulursanız izleyin. Dünyayı Kurtaran Adam gibi sinema-televizyon okullarında böyle film çekilmez diye okutulması gereken bir film.

Evet mantık hataları çok barizdi ama tek bir sebepten benim kötü listeme girmez The Core. O da şu: [spo1=Bu:]Kurtulduktan sonra kız ve erkek diğer bütün filmlerde olduğu gibi yiyişmiyolar. Budur abi.[/spo][signature][hline]My name is Guybrush Threepwood, and I wanna be a pirate!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gerab, 26 Temmuz 2005 00:22 tarihinde demiş ki:
makas eller diye arıza bi film vardı iğrençmi ilginçmi orasını bilmem

izlediğim en iyi filmlerden biridir edward makaseller.jonny depp,tim burton[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

söylendimi bilmiorm

Batman Forever yüzyılın en kötü filmi seçilmişti.[signature][hline]Anubis the Sexy
Voys, 06 Ağustos 2005 23:25 tarihinde sayıklamışki:
tartarlı su , müsil hapı atılmış su , karbonhatlı su gibi şeyler gelıyor rakı görünce aklıma. müsil ne alaka demeyin hastahanede verdiler... verdiler... verdiler...
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç, hala filmlere önyargıyla yaklaşanlar cevap atmış :)
Batman Forever ve Waterworld mesela imdb'den 5.4 puan almış.
yani ortalama bir film. ne kötü ne de iyi. ortası işte.
signs ise 7.1 almış, iyi bir film.

eğer her "orta" filme biz burda kötü diyceksek, sayfalar yetmez, onu söyleyeyim.[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 08 Ağustos 2005 22:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...