Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En kotu filmler

moriteri

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonecrusher, 17 Temmuz 2005 15:43 tarihinde demiş ki:
said:
axedice, 17 Temmuz 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
Ama topikte gördüğüm genel hava çok daha kötüleri varken beğenilen filmlere karşı bir tavır takınılması.

sırf beklentilerimizi karşılamadı ....

kutluyorum kardeşimi...başarılar...catwomanı da beyendim ben nedense b,r sinema emekçisi olarak...ama haklısın...çok bilmek önemli...bildiğini bildirmek değil...[signature][hline]dinler halkların afyonudur...
yanılgılarımız olduysa bile burjuva rejimlerinin yanılgılarıyla karşılaştırılınca çok insancaydı...
Sosyal ağlarda paylaş

oha o lıstede gone ın 60 seconds var ama grınch yok..nası bı lıste o[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
helena, 17 Temmuz 2005 15:47 tarihinde demiş ki:
kill bill tarantinonun en iyi filmiydi.

nasıl?reservoir dogs ve pulp fiction'dan iyi mi?ilk kez böyle düşünen birine raslıyorum, paticikte de çok nadir kullanırım şu işareti ama: O_o[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

said:

old boy'a gelince çok farklı bir yapımdı.

daha önce bize sunulandan daha farklı olan işlere biraz daha "sempati" ile yaklaşmakta fayda var ki bu filmler gerçekten kaliteli yapımlar.

o yine cabine fevere göre çok başarılı bi film[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
And she's not breathing back.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sir, 20 Temmuz 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
said:

nasıl?reservoir dogs ve pulp fiction'dan iyi mi?ilk kez böyle düşünen birine raslıyorum, paticikte de çok nadir kullanırım şu işareti ama: O_o

evet bence kill bill daha güzeldi =)[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...