Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SERGEN

nesetky

Öne çıkan mesajlar

sergen'i sadece normalin üstünde tanımlamak nedir? şampiyon olduğumuz sene adam tam bir beyin gibiydi. ayrıca adam mutluyum diyor. istese kendi yapardı zaten ama öyle bi gayesi yok. açık di mi yeterince?[signature][hline]Dextra, 29 Ekim 2001 00:40 tarihinde demiş ki:
Minoc'da fisherman'e Igor buy dedim. Göctük.
Sosyal ağlarda paylaş

sergen i beşiktaş ta ilk çıktığı seneden beridir izliyorum. İlk olarak yeteneği dünya çapında bir yıldız ayarında. Abartmıyorum sadece yeteneği diyorum kişiliği değil.

Bence herşey cem uzanın yüzünden oldu. Zamanında bjk de aslanlar gibi oynuyorkene kaasını çeldi sergenin. Sergen de geleceğini sattı.

farzedelim öle olmasaydı ve sergen avrupaya gitseydi şu anda belki dünya çapında bir efsaneydi. (hayal işte :) )

Bu konuda en sevdiğim adam hagidir. Oda süper yetenekli biri ama adam sergen gibi boşlamıyor herşeyi. Ve futbolu bırakana kadar full performans oynadı.
sergen ise canı isterse... (örnek: bjk nin 100. yılı ve sonraki sene CL maçları)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Mükemmel bir tekniği var.
1oo'ler klübüne girdi attığı frikik golüyle.

İlk golünü gösterdi trt çok duygulandım :)

Piyer mi sergenmi deseniz sergen derim. (frikikte)[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi onu demiyorum ya klaslık bakımından!
Teknik bakımından bence sergenin daha estetik frikikleri var.

Denizliye attığı golü hatırlıyomusun abi?
Piyerin öyle aham şaham bi golü gelmiyo aklıma.[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ | | ForuM |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

sergen turkıyenın en iyi2-3 oyuncusundan biridir kalıtesini kimse tartışmaz ama o gobekle ne kadar fayda veriri tartışılır .Keşke kendine ii baksaydı formunu korusaydı ha bide ondan daha yaşlı ve takımına daha yarar saglıyan oyuncular da yok deil bkz.F.ZOLA[signature][hline]DN 41
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...