Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunlar da benim çinilerim

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Bunlar Sandmanin 10. sayisindan esinlenerek yaptim yani tumuyle benim esrim degilller ne yazikki.

Teknik fircayla çinidir. Resimleri albume koyabilmek icin kucultmem gerekti bu yzuden firci izi gibi asil deyatlar kaynadi ne yazikki :(

Son bir soz resimlerden bi tanesini yanlislikla ikikez kaydettim deneme sirasidna buyuk halleriyle buyuk olan ilk kaydedilen resim zaten acilmiyor zahmet olmazsa onuda sillelim durmasin sap gibi orda

Sosyal ağlarda paylaş

1. yi beğenmedim neyin ne olduğu anlaşılmıyor
2. yi baya beğendim, özellikle sağdaki karakter çok hoş durmuş.

figürlerin biçimleri daha belirgin olursa daha güzel olur bence.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

Ya olay o iste çini yaptigim icin tarama kullanmiyorum direk murekkeple daliyosun kagida siyah beyaz cift renk yoksa alirm elime b kalemi tararim.

Bide onemli olan golgeleri siyah boyamak degil mukun olan en az alanda (yani siyah uzerine minimum beyazla veya beyaz ustuneminumun siyahla) şekli ortaya cikarmak o zamna goze hos gozukuyor.[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

Ikincisi guzel evet.
Ikincide adam sag tarafa bakmiyo mu yav arkaya bakiyo demissin ben biraz kitim da cozemedeim resmi. :)[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

Çini hakkında bir fikrim olmadığı için soruyorum: Böyle karanlık mıdır çalışmalar hep, mürekkep bu kadar çok mu kullanılır? Yoksa senin tarzın olan bir durum mu?[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 19 Ağustos 2004 03:06 tarihinde demiş ki:
ilki icin o soylediklerim

Ilki demek istedim yani sanattan anlamyan takoz biri oldugumu dusunme :) (oylemiyim yoksa hmm...) Ilk resimde adam saga bakmiyo mu?
(yani ikinci resimde oyle bi'sey gorecek kadar mal degilim uhhuuhuh kendimi ezdim :P)[signature][hline]Get Up, Stand Up, stand up for your right Get Up, Stand Up, don't give up the fight
[Bob Marley]
Ben!!!(Ünlemlere de bak)
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 19 Ağustos 2004 02:21 tarihinde demiş ki:
1. yi beğenmedim neyin ne olduğu anlaşılmıyor
2. yi baya beğendim, özellikle sağdaki karakter çok hoş durmuş.

benim de fikrim aynı.

ama cücenin ayakları kötü olmuş gibi. Yüzü güzel ama..[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 19 Ağustos 2004 05:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu tarz zor ve çok güzel bi tarzdır. öncesinde daha doğal ışıklarla daha klasik çalışmak faideli olar. diyorum. güzel olmuş da diyim. başka türlü bişi söyleyemiyoruz çünkü dayak atıyolar. :P

ayrıca frank miller işlerine bakmak isteyebilirsin. bak hatta...[signature][hline]unity100, 18 Temmuz 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
bababababababa ba. ahelogg ahelog hele hele helelehlelelee.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...