Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K.Erciyes - Beşiktaş

jacabo

Öne çıkan mesajlar

ballara gel lol[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 06 Ağustos 2005 20:49 tarihinde demiş ki:
kıskananlar catlasın kıskananlar catlasın

ben bu adama inanılmaz guluyorum ya off supersin[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 06 Ağustos 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
Erciyes karsisinda son anda beraberligi kurtarmak ve `Kiskananlar catlasin.`...
=]

bunun neresini kıskansınlar ya..[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

75 dakika 10 kişi oynayıp beraberliği kurtarmışız. 75 dakika 10'a 11 oynamak kolay bişey değil. Sonuç o kadar da kötü değil. Tabi bi de Ali Tandoğan'ın durumu var. Umarım, cezası hafif olmaz.[signature][hline]Anamı dinleseydim, şimdiye doktor çıkmıştım, ne okulmuş, oku oku bitmedi, canımı okudu ya!
Sosyal ağlarda paylaş

hakem sahane.

penalti verilmedi, her turlu atagimiz kesildi, ota boka oyun durdu ve en guzeli de aydin midir nedir kanca burunlu bi herif tek basina mactan 5 dakika caldi.

adama maden suyu verselerdi de karnini tutmasaydi garibim, gazi var galiba devamli bi yere yatmalar.[signature][hline]TOiO
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2pac, 06 Ağustos 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
kartalımıza başarılar cok güzel bi açılış olcak beşiktaş 4 den fazla atacak

futbolu biliyorsam konuşuyorum

ewetttt biliosn :D[signature][hline]when he reigns all was stopped...
reignman rulezzz...

[Bu mesaj Reignman40 tarafından 06 Ağustos 2005 21:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

işte ekol onunde egiliyorum muahah[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

lol çok iddialı olmamak lazım böyle maçlarda demekki =P bakın dün 1 bugün 2
yarında gs der 10 atcaz bi yenilir hep beraber söneriz daha ilk haftadan[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:

futbolu çok ii bildigin kesin..:D[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw yanlız merak ettim her istenilen sonuç alınamayan maçtan sonra "abi şu penaltı nası verilmez kesin para aldı adi hakem, yuh şu penaltıya bak buz gibi vermediler" lafından sıkılmıyo mu insanlar. Her kötü biten maçta neden verilmeyen penaltı olur, doğanın kuralı mıdır?[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...