Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rüştü 1 sene Daha Fenerbahçe'de..

Cintonik

Öne çıkan mesajlar

Şimdi haberlerde izledim iyi oldu bu.

Laf Sokmak için cevap atcaklar mumkunse hiç atmasın.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

trt de izledim kesindir sanırım.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Rüştü 1 Yıl Daha Fenerbahçe'de...
Milli kalecimiz Rüştü Reçber 1 yıl daha Fenerbahçemizde. Barcelona Kulübü ile karşılıklı olarak problemleri giderilen tecrübeli kalecimiz önümüzdeki sezon da kiralık olarak formamızı giyecek. Rüştü bu akşam kendisini 1 yıllık daha Fenerbahçe'li yapan imzayı atacak. Bu arada Rüştü yarın İstanbul'a gelerek takımımızla birlikte çalışmalara katılacak.

antu.com[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

Maalesef doğruymuş,yeter artık ya,istemiyorum şu adamı,zaten bütün sene harcandı Rüştü,niye aldılar o zaman Serdarı,niye bırakmadılar Recebi boş yere harcıyorlar çocukları..Harbi artık Rüştü ile Avrupa arenasına çıkmaya korkuyorum,yılların getirdiği tesadüfler yüzünden mi uğursuzluk mu artık bilemiyorum[signature][hline]Blood never ends without the power of wisdom!!

[Bu mesaj Khirsah tarafından 27 Temmuz 2005 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rewendor, 27 Temmuz 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
İşte bu Volkan'ın harcandığının resmidir. Bu sene de yedek beklerse bir daha hayatta toparlanamaz volkan..

Off sorma harcadılar kaplan gibi kaleciyi.. Bu daumun gitmesi şart oldu artık[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

of abi ya...volkanda yalan zaten..abi yabancı kaleci istiyorum ben ya..arjantinin kalecisinin adı geçiyordu geçen sene bu sene neden almadılarki sanki ya..[signature][hline]''Devlet-i Osmaniali'de terfii temayuz ilim irfan ile olmaz; ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak madeni haz, ya da olacak ten ile temas...'' {Osmanlı Özdeyişi}
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandoo, 27 Temmuz 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
of abi ya...volkanda yalan zaten..abi yabancı kaleci istiyorum ben ya..arjantinin kalecisinin adı geçiyordu geçen sene bu sene neden almadılarki sanki ya..

Volkanın nesi yalan ya? Ne hatasını gördün adamın? KAç maçı çevirdi kendi başına.. İdda ediyorum volkan şans verilirse türkiye'nin en iyi kalecisi olacak (yabancılar dahil)...[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

Rüştü özellikle sezonun ilk yarısında inanılmaz maçları çevirmişti. Geçen seneki şampiyonlukta gözardı edilemez bir katkısı olmasına rağmen hatırlanmıyor.

Avrupada çok hatalı goller yedi. Volkanda olsa en fazla okadar yerdi aslında ancak lig maçlarında kurtardıklarını hatırlayan olursa bana hak verecektir.

Volkan geçsin kaleye iyi bi kaleci onunla da şampiyonluk yaşadık ama Volkan hatalı goller yediğinde Rüştü kadar arkasında durulmaz. Moral olarak sıkıntıya düşerse yerine geçecek güvenilir biriside olmaz. Rüştü yine gol yer ve moral çöküntüsüne uğrarsa enazından bilirizki yerine geçecek onun gibi iyi bir kalecimiz daha var.

1 Sene daha oynasın Rüştü. Volkan da 1 sene daha sabretsin. Gelecek Volkan'ın. Ama şu anda kaleye geçip hata yapması durumunda hem FB hem Volkan içinde kötü olabilir.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Mondragon-Rüştü olayını aynı kefeye koyanlara gülüyor ve selamımı iletiyorum.
Rüştü Barcelona'nın oyuncusudur ve Barcelona-Fenerbahçe anlaşması sonucunda Fenerbahçe'de kalmıştır. Yönetimimiz çıkıp hakkında olumsuz bir açıklama yapmamış, sadece Barcelona Kulübü ile Rüştü konusunda görüşmelerimiz devam ediyor demiştir.

Mondragon ise Galatasaray kulübünün oyuncusuyken 12412412412 valizle ve köpekleriyle ülkeden ayrılmış, Palermo kulübü ile anlaşmış ve ne olduğunu bilmediğimiz bir sebebten dolayıda hiç bir şey olmamış gibi Galatasaray'a geri dönmüştür.
Galatasaray Yöneticileri Mondragon hakkında tüm atıp tutmalarını yutmak, tükürdükleri herşeyi yalamak zorunda kalmışlardır. Olayın acınası paranın gözünün kör olası durumu budur.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla ilgili olarak da;
Volkan iyi bir kaleci ancak daha karakter olarak oturması gerek. Rüştü bir kaç yıl Engin'in arkasında yedek beklerken olgunlaştığını ve bu olgunlaşmanın kariyerine yaptığı katkıyı belirtmişti yıllar önce. Aynısı Volkan için de geçerli, Volkan daha genç ve eğitiminin bir kısmı da bu beklemeyi en iyi şekilde geçirebilmek. Şımarmadan, sorun yaratmadan durmayı öğrenmek, görev verilirse -ki bu sezon bir çok maçda görev alacağından eminim- en iyi şekilde laga luga etmeden görevini yerine getirmek. Fenerbahçe taraftarının Volkan'a olan sevgisi ve güveni bu sezon yedek kalmasıyla azalmayacaktır aksine düzgün durursa artacaktır.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 28 Temmuz 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
Mondragon-Rüştü olayını aynı kefeye koyanlara gülüyor ve selamımı iletiyorum.
Rüştü Barcelona'nın oyuncusudur ve Barcelona-Fenerbahçe anlaşması sonucunda Fenerbahçe'de kalmıştır. Yönetimimiz çıkıp hakkında olumsuz bir açıklama yapmamış, sadece Barcelona Kulübü ile Rüştü konusunda görüşmelerimiz devam ediyor demiştir.

Mondragon ise Galatasaray kulübünün oyuncusuyken 12412412412 valizle ve köpekleriyle ülkeden ayrılmış, Palermo kulübü ile anlaşmış ve ne olduğunu bilmediğimiz bir sebebten dolayıda hiç bir şey olmamış gibi Galatasaray'a geri dönmüştür.
Galatasaray Yöneticileri Mondragon hakkında tüm atıp tutmalarını yutmak, tükürdükleri herşeyi yalamak zorunda kalmışlardır. Olayın acınası paranın gözünün kör olası durumu budur.

Komik... Gerçekten komik... Espri olarak yazdın di mi? Yani ciddi ciddi görüş olarak belirtmedin bun.. yok canım o kadar da olamaz... Şakadır, espridir... Kimse "bu kadar".. yok yok olamaz...[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...