Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hmm bizim gibi varmi?

Zegna

Öne çıkan mesajlar

mesajlarımı farkettiysen 6-0 diye giden mesajlara ben de oldukça tepki göstetiririm. yani onları savunduğumu düşünme. ama statü kazanmayı, hayatta bi "bok" olmayı abarttığını düşünüyorum. agresif yazımdan dolayı (evet, haklısın) belirtememişim.[signature][hline]Dextra, 29 Ekim 2001 00:40 tarihinde demiş ki:
Minoc'da fisherman'e Igor buy dedim. Göctük.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 05 Ağustos 2005 00:30 tarihinde demiş ki:
bizim ailede herkes fenerbahçeli ama babamla fener maçlarında hep tartısırız heeh

aynen, babam ve ben fbli olmamiza ragmen bizde hep kavga ederiz.

spidee bence de sacmalamissin. futbolu tartismak, futbolu yorumlamak, futbolu yasamak icin bir suru yol vardir. baska konularin oldugu gibi. isteyen herkeste istedigi yolla bunlari yapar. yaptigi yontem sana, ona, buna yanlis gelse de seni ve baskasini ilgilendirmez bu yuzden ki bunu yaptinda bi bok mu oldun gibi birsey soleyemezsin. bu ayni senin sinemaya gitmen birinin gelip sana ne oldu sinemaya gittin de ofiste itibarin mi artti demek gibi birsey. aslinda ornek tam olmadi, cunku sen insanlari yaptiklari sey icin asagilamissin.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

pardonda bu yorum böle kadınların ne anlıo şu erkekler futboldan bi topun peşpinde giden bi sürü adam demesi gibi olmuş yane burda futboldan herhangi bi kazanç yada statü isteyen yok belki futbolla fazla alakan yok o yüzden böle düşünebilirsin belki senin sevdiğin bişeyde burdakilere saçma gelebilir ama futbol ve tkaım tutmak ayrı bir şeydir küçük yaşlarda seçtiğin takım bazıları için bi ömür boyu ailesinden biri yada çok yakın bi ark.ı nasıl sa öle olur takımla üzülür takımla mutlu olur geçici başarılarla uzun süre mutlu kalanlar hakkında ki yazına katılıyorum bende geçmişle nereye kadar yaşanır ki zaten[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

@Patos
@TRA_GS

İkiniz de anlamamışsınız mesajı, sabahın köründe de açıklayacak takatim yok kusura bakmayın. Dex'e sorun o anlatsın, dün gece anlattım ona, anlaştık.

Ayrıca zaten benim fikirlerim benim fikirlerimdir. Kıl oluyorum yazmışım oraya, ne kadar saçma olduğundan kime ne ? Yani ben belki "Futbol"un "F" harfini sevmediğim için kıl oluyorum. Fikir benim fikrim sonuçta, size göre saçma olabilir, bana göre son derece mantıklı. Zevk, renk meselesi..[signature][hline]Click!
Welcome back!!
Sosyal ağlarda paylaş

spidee madem kıl olduğun bi konu sevmiosun futbolu bölüme yazı yazman saçma o zmn ne bilim patinaj bölümüne gidip arabalardan ne zevk alırsınız hız yapıpıda napıcan yada vizyon bölümüne giidp film nedir ki yalan dolan dersen aynı kapıya çıkıo[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

walla benım babamda besıktas lı da bızım sulale komple gs li teyzem benı tam 1.5 yasındayken bı laf öğretti cimbom diye al işte bütün babamın bjk lı ogul hayallerı yıkıldı :D teyzem benı maca bile goturdu ben mınıcıkken aldı forma fln gecen sezon ewde mac isliyos bjk fener macı en basta babam dedi 5 atarıs fln ben inanmadım dedım yok bu macı alır dedım fb bjk gol attı ayaga kalktı ew halay fln cekıyo bızımkıler bende cekıyom dogal olarak neyse fb gol attı ben bağırdım nası koydu çocugu diye :D aynı anda babam bi tane koydu hala dişim ağrıo

yane öyle gidiyo :D[signature][hline]Sharmon UO Shard - geLioooo
Kawalıma dokunmayın , Onuda cebimde gömün , deLi Çoban ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 05 Ağustos 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
spidee madem kıl olduğun bi konu sevmiosun futbolu bölüme yazı yazman saçma o zmn ne bilim patinaj bölümüne gidip arabalardan ne zevk alırsınız hız yapıpıda napıcan yada vizyon bölümüne giidp film nedir ki yalan dolan dersen aynı kapıya çıkıo

Hala anlamamışsın ki ne dediğimi, futbolu sevmediğimi iddia ediyorsun. Bir de ordan burdan komik örnekler göstermişsin. Ne dediğimi bir oku önce..[signature][hline]Click!
Welcome back!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 04 Ağustos 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
Ben ve babam.
Ben Galatasaray'liyim. O Fenerbahce'li. Benim durumum da bir `amca` vakaasi. =]
Ama kardesimi benzer taktiklerle elegecirdi. Bayraklar, formalar, FB oyunculari vb.

Biraz baba sözu dınle pısman olmazsın...:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...