Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Değişik bi flash..

Dungeon_Master

Öne çıkan mesajlar

Başlıkta da belirttiğim gibi değişik bi flash. Flash oyunu gibi ama tam olarak deil. Aslında bi flash animasyonu.. Ama benim hoşuma gitti, piskopatça..

İçkiliyken bakmanız tavsiye..

Tam moda sokuyor..

Not: Sürekli gözlere tıklayın..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende baya bi seyrettim ama bise anlamadim. bide seyi anlamadim neden ickiliyken bak diye dedigini (acikcasi sonuna kadar bakamadım sonundami ickiye ihtiyac duyuluyo)[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe ilginç cidden bence de.
felsefik geldi biraz bana hoş :)
ama biraz daha uzun ve anlamlı olabilirdi, kısa geldi bana

anlamayanlara ipucu: flash interaktif, tıklamaya felan çalışın

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 08 Ocak 2005 22:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok tıkladım zaten. hatta bi ara boks maci gibi biseyler cikti. adam borozan oturdu yukariya top firlatti adamın beyninden bocekler uctu.. baya biseyler vardı yani.ama ben neden ickili tavsiye etti onu anlamadım en cok.[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

saçma olucak ama bana samara nın kabusunu hatırlattı :)[signature][hline]benim canım dershanem mef'in bir efsanesine göre bir gün biyolojide üreme konusu anlatıldığı sırada, bir kız öğrenci ile öğretmen arasında şu diyalog geçmiştir:
--Hocam erkeklerin penisinde kemikmi var?
--Hayır yavrum sana öyle gelmiştir!
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten güzel bir flash tümünü izledim ilginç bir o kadarda çarpıcı geldi.İş hayatı olayından bahsediyor haplar fln stres di gürültüydü yorgunluktu psikolojik sorunlardı.Valla çok sevdim ilginç ve çarpıcı:)[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
:hrr: Patavatsızlık yapmayın :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 09 Ocak 2005 01:41 tarihinde demiş ki:
said:
FakeAccount, 09 Ocak 2005 01:09 tarihinde demiş ki:
pff hayatınız kelime oyunu...

kelime oyunu değil ikisi çok farklı şeyler. yolda gördüğün herhangi bir arabaya lamborghini demek gibi bişi.

yolda gördüğüm araba güzelse böyle bir atıfta bulunurum,
İnanki bu Flash'ta lamborghini kdr iyi..[signature][hline][b]Ultima Online, Hayat Offline...

Rüyanızın gerçekleşmesini istiyorsanız,
Öncelikle uykudan uyanmanız gerekir...
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FakeAccount, 09 Ocak 2005 01:53 tarihinde demiş ki:
said:
Bonecrusher, 09 Ocak 2005 01:41 tarihinde demiş ki:
said:
FakeAccount, 09 Ocak 2005 01:09 tarihinde demiş ki:
pff hayatınız kelime oyunu...

kelime oyunu değil ikisi çok farklı şeyler. yolda gördüğün herhangi bir arabaya lamborghini demek gibi bişi.

yolda gördüğüm araba güzelse böyle bir atıfta bulunurum,
İnanki bu Flash'ta lamborghini kdr iyi..

bonecrusherın demek istediği Ferrariye lamborgini demen 2side süper arabalardır ama sen ferrariye lamborgini dersen ve birisi sana hyr bu ferrari derse senin ona kızman biraz garip değilmi?[signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
Sosyal ağlarda paylaş

iyi güzel ferrari lamborghini kaptırmışınız ama bu ANİMASYON{duyarlı kişiler bakıp bakıp beni bilinçlendirdikleri için gurur duysunlar :D} bende çalışmıyor adam dunyanın ustunde done done aşşağı iniyor ve 2 saniye sonra animasyon bitiyor tekrar başlamak gerekiyor ne AYAK BU ANİMASYON :D[signature][hline]www.60yil.k12.tr
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...