Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ElderScrollsMorrowaynd

SolidSnake

Öne çıkan mesajlar

Ya beyler ben nası para kazancam bu oyunda manyak paraya ihtiyacım var bide ellerim kırılsaydıda Merchantile a vermeseydim ya,Creeper bütün itemleri full paraya alıyor of of!
İksir satma para etmiyo,Balmorada ordan burdan ot fln yürütüyorum anca bi oyudna 200 gold filan geliyor.Ne yapsamda para kazansam Soul Gemde satamıyomki hiçbi NPC soul gem satmıyor satanlar bile inventory lerini yenilemiyorlar.Ha bide bana Mage equipmenti için olmassa olmaz itemleri yazarmısınız bulduğunuz bendeki en iyi ring Mentor's Ring.[hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

1- önce diğer forumlara bir göz gezdir
2- oyunun adını düzgün yaz, daha sonradan araştırmak kolay olsun.
3- topicinde söylemek istediklerini başlıkta da yaz ki, hem biz anlıyalım, hem de aynı sorunla karşılaşanlar bu topici rahat bulsun.[hline]fizban:
forza tayvan malı chipsetler
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi para ek paketini alcan gelen assasinleri öldürücen kıyafetlerini satican tabi sen öldüremezsin git biraz güçlen önce vede bak hani seyda neen de bi tradeci var ondan heal scrolu al assasinle dövüsürken heal scrolu kullan 2 sn de zirhlari senin tmm artik bi kaç günde bir 5k kazanırsın[hline]kızı seviyorum ama unutamıyorum yardım edin yaw
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necromancery, 03 July 2003 20:15 tarihinde demiş ki:
en iyi para ek paketini alcan gelen assasinleri öldürücen kıyafetlerini satican tabi sen öldüremezsin git biraz güçlen önce vede bak hani seyda neen de bi tradeci var ondan heal scrolu al assasinle dövüsürken heal scrolu kullan 2 sn de zirhlari senin tmm artik bi kaç günde bir 5k kazanırsın[hline]kızı seviyorum ama unutamıyorum yardım edin yaw

ulan 5 k paramı yuh bende bişi sanmıştım ben hergün kasınca 5 k yapıyomki zaten bugün param 26.000 oldu mesela 11.000 longbow hacıladım Balmora Mages Guild den.[hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necromancery, 03 July 2003 20:15 tarihinde demiş ki:

Tribunal neler ekliyor oyuna yeni? Yeni skill char fln varmı ?Yeni büyü fln ?[hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl olsa morrowind ile ilgili bir topic, ayak üstü ben de bir soru sorcam.

expansion packler ne işe yarar?
bu expansion packleri nasıl çalıştırcam?
normal oyununa yeni yerler, yeni inventoryler mi ekliyor, yoksa sadece morrowinde alternatif bir oyun mu oluyor?
Peki bu 1. expansiyonda assassinler var.
Önce morrowindde karakter geliştirip sonra mı expansionu aktif hale getircez.

Kafam bu konu hakkında çok karışık of[hline]fizban:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben direk lootla para yaptım, şu an 400k para var ki birçok arkadaşın yanında hiçbirşey.
İlk olarak security ve sneak ın olacak
Mesela glass shield çaldın. Gidecen bunu 2k sı falan olan bir vendora götürecen (Ald-rhun enchanter)
Bunu satıp, para 2k olana kadar ufak ufak itemlar alacan. Yani büyük bir parçayı ufak itemlera bölecen gibi birşey. Sonra onları teker teker satacan[hline]Penthesilea Caldwell in Locus

my heart's a tart
your body's rent
my body's broken
yours is bend
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 03 July 2003 23:52 tarihinde demiş ki:
nasıl olsa morrowind ile ilgili bir topic, ayak üstü ben de bir soru sorcam.

expansion packler ne işe yarar?
bu expansion packleri nasıl çalıştırcam?
normal oyununa yeni yerler, yeni inventoryler mi ekliyor, yoksa sadece morrowinde alternatif bir oyun mu oluyor?
Peki bu 1. expansiyonda assassinler var.
Önce morrowindde karakter geliştirip sonra mı expansionu aktif hale getircez.

Kafam bu konu hakkında çok karışık of[hline]fizban:

expansion packler direk oyuna dahil oluyor, otomatikman. Sen morrowind i çalıştırdığında en son expansionlu sürümü çalışıyor yani. Yeni bölgeler aktif oluyor, yeni itemlar geliyor, yeni yaratıklar geliyor, ama sen aynı save de oluyorsun[hline]Penthesilea Caldwell in Locus

my heart's a tart
your body's rent
my body's broken
yours is bend
Sosyal ağlarda paylaş

calıntı malı vendorlara satıyorum ben..
ama vendordan calarsan aynı vendora satamıyorsun diye hatırlıyorum..

Mesela tribunalda, uyuyup uyandığında assassinler hücüm ediyormuş sana. Yeni oyuna başlamadan önce morrowind + tribunal + 2. ek paket diye yüklersem, başıma assassnler mi üsüsçek[hline]fizban:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...