Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

baldur's gate bug, destek gönderin merkez tamam..

Sam

Öne çıkan mesajlar

nashkel'e geldim, ilk köprüden geçip yandaki hana giriyorum. içeride kelle avcısı neira isimli bacımızı nefsi müdaafa suretiyle kestikten sonra oyun göçüyor. daha öncesi bir save'den denedim gene aynı oldu, göçüyor gene göçüyor oyun. hem de öyle bir göçüyor ki reset gerektiriyor mübarek sinir oldum..

14315 mi ne sürümüm, dermanı var mıdır bu derdimin?[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

Tales of swordcoast mission pack i varmı elinde? Belki bi yardımı olur. Yada cd n de bir sorun olabilir. Buna benzer bir sorun ben minsc in yanındaki hatunu kurtarmak için gidilen gnoll kalesine girince oluyordu. Başka bir CD ele geçirdim sorun halloldu.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

tales of the sword coast yok maalesef, cd'den dersen işim iş şimdi.. :hmm:

neyse belki başka bir bilen vardır, bekliyorum diğer mesajlarınızı da, çizik mizik demeyin de kafayı çizmeyeyim.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

cd ınden kaynaklanıyodur oyle bır problem hatırlamıyorum ben ...
yanı expansıon la falan alakalı degıl ...
ayrıca o gnoll fortress olayında genel bır hata vardı o demo gırınce oyundan atıyordu ...
o demo nun yerıne oyundakı bır baska demoyu kopyalayıp rename edınce sorun ortadan kalkıyodu ...[hline]* cehennemde yer kalmayınca oluler yurumeye baslayacak ...
* merhaba anne ben geldım ...
Sosyal ağlarda paylaş

storage hdd si al. inanılmaz dandirik olsun ama bütün dl leri filan oraya at. şahsen 2 hdd var biri iyi gibi dierini kullanmak için sabır taşı olmak lazım. ben öle yaptım.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

salla zaten 1 inden hemen baymıştım ben :)
lod oyna hayatını yaşa. bi de bana exceptional pala shield bul. :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

1.10 daki degisecek olan seyler tam olarak nerde yazar?[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak yazmıyor hiçbir yerde, çıkmadan anlatılmaz zaten detaylar. ama genel değişikliklerin çoğu şurada yazar..

benim bg bug başlığımda nerden çıkardın şimdi bunu ya.. :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

jadelith = topic saptırma uzmanı. artık insanlar küfür ediyo ben topice msg atınca :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dariel, 03 July 2003 01:34 tarihinde demiş ki:
Buna benzer bir sorun ben minsc in yanındaki hatunu kurtarmak için gidilen gnoll kalesine girince oluyordu. Başka bir CD ele geçirdim sorun halloldu.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.

o sorun bende de vardı ama internetten bulmustum nasıl halloldugunu. baska cd bulmama gerek kalmamıştı yanlış hatırlamıyosam o gnoll kalesine girerken izledigin demonun dosyasını silerek oluyodu. ama sam in bahsettigi baska bi olay cd den veya sistemden kaynaklanan bi sorun.[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Osases-lvl 35 infiltrator Alb/Kay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...