Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekşi Sözlük Ele Geçirilmiş

DeadSouL

Öne çıkan mesajlar

sevmm ekşiyi takdir ettim cummuru.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

heh herkeste bi sözlük düşmanlığı. biçoğunuz aklınıza takılan bişey hakkında bilgi almak için giriyosunuzdur ama. neyse...

said:
ZaugnaKhaldun, 31 Temmuz 2005 23:37 tarihinde demiş ki:
acaba database leri göçse girerler mi bir daha ( ya da dışarıdan hit alabilirler mi bir daha)
bu kadar büyük bi sitenin backup almamasına ihtimal veriyo musun?[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy

[Bu mesaj MrBomb tarafından 01 Ağustos 2005 02:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

mrbomb oraya eklememişim ama sonradan düşündüm tabi onu

öte yandan evet giriyorum, aradığım bilgiyi de buluyorum, o konuda takdir ederim ancak o kadar bilgiye sahip olmaları (kusura bakmayın ama) onlara g.tlerini tavana cıkartma hakkı tanımıyor, ya da önüne gelene 1000 ayar verme moduna girme...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm arkadaşa gittim geldim, durum up! Kısa sürede toparlaması sevindirici. Ancak buradaki durum bir garip olmuş. Affınıza sığınarakBir sidik yarışı veya bir kan davası mı var benim bilmediğim?
Zati kırılamayacak site yoktur. Kimler kırılmadı ki... (Kimler geldi hayatımdan kimler geçti çalsın bu kısımda)[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa ya katılıyorum, burda durum baya garip. kimseyi kışkırtmak, tartışma çıkarmak falan istemiyorum da sanki düşmanlarınızın canına okunmuş gibi sevindiniz. yarın bi gün 7. nesil yazar alımları başlar da sizi de orda yazar görürsem çok gülerim yani.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

1-) yazarım zaten
2-)ekşisözlük e direkt bir gıcığım yok kesinlikle, ya da zamanında ayar yiyip de kuyruk acısına sahip brisi değilim, ortaya cıkarttıkları şeye saygı duyuyorum ama sahip oldukları şeyi çok abartıyorlar, bu da beni rahatsız ediyor

her neyse, polemiğe girmeyecegim daha bu konuda...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 31 Temmuz 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
said:
onlyreal, 31 Temmuz 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
yalniz tek olay biz herseyi herkesten iyi biliriz havasindaki eksisozluk bilgisayar tayfasina iyi oldu.

ama yinede yapilmamasi gereken bir gasp

adamların yapacak birşeyi yokki. cumhur saldırmış. egosunu tatmin etmiş. sıra sözlük'te şimdi de onlar cumhur'a yapacaklarını yaparlar (sanmıyorum yapabileceklerini sonuna kadar yapacaklarını :) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sitedeki açıktan sinsi sinsi uzun süre yararlanmak, ya da verebilecekleri maksimum zararı vermek yerine, yaptıkları eğlenceli çıkışla sözlük hayatına renk getirmiş, kötü niyetli olsalar sözlük gibi bu kadar göz önünde olan bir site ile daha farklı olaylara mutlaka girebilecekken bu kadarla yetinmelerini takdir ettiğim iki insan..

evet, sitedeki açığı sessiz sedasız ssg'ye de söyleyebilirlerdi, ama bazen bu kadar iyi niyetin kıymeti bilinmeyebiliyor. (ssg için söylemiyorum).. ve sonuçta emeklerinin karşılığında isimlerinin burada durmasını hakediyorlar. hem de hakaret değil alkış alarak...
(kahverengibotlutirtil, 01.08.2005 01:05)

ne eşŞekçe bir düşünce tarzıdır bu. eminim ki üyelerin %90'ı ve belkide daha fazlası her yerde kullandıkları şifreyi burda da bullanıyorlardır. şifre unutmamak için kolay bir yöntemdir. 128 bit ile şifrelenmiş olsa bile şu günkü teknoloji ve programlarla bunları kırmak hiçte zor değil.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...

[Bu mesaj Zopik tarafından 01 Ağustos 2005 12:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZaugnaKhaldun, 01 Ağustos 2005 02:22 tarihinde demiş ki:
1-) yazarım zaten
2-)ekşisözlük e direkt bir gıcığım yok kesinlikle, ya da zamanında ayar yiyip de kuyruk acısına sahip brisi değilim, ortaya cıkarttıkları şeye saygı duyuyorum ama sahip oldukları şeyi çok abartıyorlar, bu da beni rahatsız ediyor
Quoted for truth

cumhurun yaptığı şey sadece cookielerden şifreleri ele geçirmek olmuş hack diye bir şey söz konusu değil. zaten beni hatırla butonunu kaldırmışlar artık.

[Bu mesaj zaidral tarafından 01 Ağustos 2005 12:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fazla hayvani şifreleme ve güvenlik yapmıyorlar çünkü günün birinde birisinin çıkıp böyle bir şey yapacağını düşünmezler, çok saçma, "hackledim eheheh" demek...çocukken ebelemece oynarken böyle vurup "ebee eheheeh" derdik. ayrıca soursummitz de bir açık olduğunu arkadaşım bulmuştu 3-5ay önce ve kendisi hacker falan da değildir öyle. ama gidip kimsenin acc sini de almamıştı. neyse bu şahıs vazgeçmeyecek bu tür şeylerden herhalde, o milletin emeğini bozmaya uğraşadursun insanlar da işte böle microsoft da programcı olarak çalışır ne diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
montezaus, 31 Temmuz 2005 23:06 tarihinde demiş ki:
klasik cumhur.

parlak adam aslında, güvenlik alanında bir şeyler biliyor, uyguluyor da ama işte cumhurluk yapıyor egomu tatmin edicem diye. bakın ne yaptım ekieki ler hoş durmuyor, ama birikimi, ya da gördüğüm anladığım kadarıyla bilgisi saygıyı hakediyor.

+1
ben de zamanında bole bişiler demiştim...[signature][hline]King Kong gelsede dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Clementine Soundtrack | arşiv**********
Sosyal ağlarda paylaş

arkada$lar,

ek$i sozluk - soursummitz entegrasyonunda bulunan bir guvenlik aciginin bildirilmesi ve denenmesi sonrasinda sorunun giderilebilmesi icin sozluk bir sure kapali kalmi$tir. rahatsizlik icin ozur dileriz..

"sozlugun database'ini komple indirip editleyip geri koymu$lar", "olm diski calip malezya'da bir sunucuya takmi$lar" tadindaki iddialar asilsizdir, kredi kartlarinizi iptal etmenize gerek yoktur. bu entryi okuyup $ifresini 017b378c5p olarak degi$tirmek isteyenlere saygimiz sonsuzdur..
[signature][hline]valandil ownz j0o!
bana da kalp verin lan
WoW - Kelvin , olm nerull'dan atmışlar lan./Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

eline ne gecti abi simdi bu adamin cok merak ediyorum.[signature][hline]...and shepherds we shall be, for thee, my lord, for thee. power hath descendth forth from thy hand that our feet may swiftly carry out thy command. so we shall fall river forth to thee. and teeming with souls shall it ever be.. in nomine patri, et felie, et spiritus scanti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...