Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aliens versus Predator 2'de predator singleplayerda yardım istiyorum

Bone

Öne çıkan mesajlar

Hani bir bölümde yakalanıyorsunuz.
Sonra maskenizi alıyorlar. Siz de birbaşkasının maskesini alıyorsunuz.

O bölümde tıkandım
Adam öldürmeden önce mutlaka hasar alıyorum.
Eee, adamlar bana medikit de vermiyorlar. Sap gibi ölüyorum.

Hileler de çalışmıyor bende. İyice uyuz oldum.
Biri bana yardım ederse çok sevincem. İpucu, hile, trainer.. Ne olursa[hline]fizban:
forza tayvan malı chipsetler
Sosyal ağlarda paylaş

hileyi napcan ya. predator en kolay oynanan irk. o bolumu de kolay. bence sen bisiyi yanlis yapiyosun. bolume bastan basla derim. hile emer :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

hilesiz bölümü geçemiycem.

marine'de ve alien'da oyunu rahatlıkla bitirdim.
ama predator geçilmiycek gibi..

taktiğim, uzaktan disk fırlatmak, veya yanlarına gelip combistick ile öldürmek, sonra can gerekiyorsa iyileşmek, mana gerekiyorsa, recharge olmak.

ama bu oyunda yapmadığım şebeklik kalmadı. Adamların yanına geliyorum, birini öldürsem diğeri bana ateş ediyor.

Bazı yerlerde net thrower kullandım. Ancak ondan önce veya ondan sonra adamlar rahatsız etmeye devam ediyor...

edit: yanlış anlama

[hline]fizban:
forza tayvan malı chipsetler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 03 July 2003 19:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Predator en kolayi aralarinda, ben very hardda savelemeden de bitirdim ama marine falan bitirilmiyor, kesin oluyorsun.

Predatorde sonsuz heal var olumsuzsun o yuzden, sen kendini heallamayi biliyorsun bu arada degil mi?

Oyunun en physco silahi spear launcher bu arada, cunku ates edince cloakingin acilmiyor , direkt kafalarina nisan al sonra gidip duvardan spearini geri alabilirsin. Ilerde cikacak olan andreoidlere headshotsiz gecilmiyor. Hele biryer var yukari dogru ziplaya ziplaya ciktigin bir bolum, orda yukarda 4 tane android var chaingunla bekliyorlar, orasi kasiyor biraz.

Multiplayer dada spear gunla leblebi gibi adam aliyorsun, tavsiye ederim kullanmani.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yok canim estapitipiti :)
dedim sana bisiyi yanlis yapiyosun diye :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...