Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D2 LOD v1.09d Multi

arcane

Öne çıkan mesajlar

Var mı bu aralar oynayan ?
multi yapalım
ben oynuyorum vakit buldukça
her levelda karakter mevcut

hadi Sam yüklersin aslansın :)[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynarım

yeni charmı yapıcaz?[hline]Dark-dr benim adım
Adamı pvpde dagıtırım
Rastgele herkese saldırırım
Korkmam kimseden bi kişi dışında

Saygıyla eğilirim onu görünce
Ustamdır o benim pvpde
Canınamı susadın gidiyosun ölüme
Kaç hemen ordan onu görünce
Sen kralsın Popeye pvpde
Sosyal ağlarda paylaş

hoca bir-iki aya çıkacak filan diyorlar yama için,ss'lere bakınca inanılmaz da gelmiyor. tam sıkılacağım yeni yama çıkacak filan..

senin lagmancer olmayacaksa düşünebilirim ama.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi sürü char var
değişik levellarda
oynicaz şimdi Pop ile
level 1 de var 20 de var 40 ta var 70 te var..
lagromancer baydı yaw.[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

benim icq çalışmıyor ama yükleyip geleyim, özelden ip atarsın bana oldu mu?

hangi lvl'da nelerle oynayacaksınız onu da yazarsan ona göre bişi seçerim..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

e yükledik oyunu gazınla, ortadan kayboldun.. :)

biraz daha buradayım olmazsa eu2'me dönerim..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

karakteri düşük level arkadaşlar level atlasın da yüksek level kasalım
düşük level artık bana zevk vermio çabuk bayıyorum

şu an en çok level 43 mü ne barbarım var onla oynamak zevk verio[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

senin zevkin çok oynak, ya lvl 1 istersin ya 40, sonra 70 filan.. :)

neyse ki hepsi var.. 8-)

ekleme: ben oyunu yükledim ama yarın filan bakarız geç oldu..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 11 June 2003 04:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende de hepsi var
en düşüğü 1 en yükseği 71 olmak üzere

zevk olayı şöyle:
bi karakterle oynuosun sonra ondan bayıosun..başka karakter zevkli gelmeye başlıo[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

hell e gelemiosun öyle bi sorun var
çok yavaş bi karakter lagromancer.. sabır istio
revive bile yok
roleplay karakteri resmen :)[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

roleplay değil de "oyunu bilmiyorum öyle bir hevesle başladım" karakteri o, kendim haziran 2000'de yaptığım ilk karakter oradan biliyorum.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

seninki öyle olabilir de benimki öyle değil
son yaptığım karakterlerden o..
2. necrom o
bi tane patlayan var o baya iiydi oynanabilitesi vardı hell de, bone spirit falan[hline]Glance into the blackness hidden beneath your surface
And enjoy the suffering, sanity drained in disrespect
With such bedevilled faith in good, subsequently trusting evil
Next step for mankind will be the last seasons in sin
Sosyal ağlarda paylaş

son yaptığın karakterden olması "oyunu bilmiyorum bir hevesle başladım" olmasına engel değil ki.. ;)

baktım b.net arşivimden, venom grip yeterince life stolen'ın yoksa iyi, ik forge da olur sander's taboo da. ama sander's taboo bir kare daha hızlandırmıyorsa saldırılarını (tabloları vardı silaha göre ias'ın belirlediği kare hızının diabloii.net'te) o zaman ik forge daha doğru olur..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

yeterince life steal var ancak elimdeki baltalar berbat
onları değiştirince yenisinde yeterince olmayabilir..

sander hızlandırıo galiba
ben denedim ancak gözün algılaması zor yanılmış ta olabilirim
hızlandırıyorsa direk sander giyerim zaten[hline]-Master Yoda, I'm ready
-Much you have learned Urza, but a lamer still you are not
-But Master, I've completed the trials
-One more obstacle to overcome and a lamer will you be... get lame you must

Padawan UrZa, 22 October 2002 17:30 tarihinde demiş ki:
bende de 1024 ram war:)
Lamer Master 2 : Lamer Outcast
Coming Soon...
Sosyal ağlarda paylaş

gözün algılayamaz ki zaten sn'nin 24'te birini ayırt edebilmen gerek.. :)

diabloii.net'teki tablolara göz at, öyle anlarsın..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

frenzy ile stack oluo mu o önemli..[hline]-Master Yoda, I'm ready

Coming Soon...
Sosyal ağlarda paylaş

frenzy ile stack olur, frenzy'den kazandığın hıza (ve başka ias kaynağı varsa onu da ekleyip) eşgelen kare hızı ile bu ias miktarına sander's'ın %20 ias'ını ekleyip o daha düşük kare sayısına sahip mi diye bakacaksın. ww etkilenmez mesela ias'tan, herşey etkileniyor onun dışında benim hatırladığım..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

en iyisi ben sana bi ara benim karakteri yollayayım
sen bakarsın söylersin şöyle şöyle yap diye..

hiç kasamicam bu saatten sonra diablo sistemi öğrenmeye :)[hline]-Master Yoda, I'm ready

Coming Soon...
Sosyal ağlarda paylaş

ohooo hoca ne kaprisli adamsın sen, hatta istersen ver senin yerine ben oynayayım :lol:

ekleme: arcane ben tekrar düşündüm de senin sınva hedesi geçene kadar bekleyelim multi için, en doğrusu budur. single takılırsın istersen ama multi'de istemeden uzar filan boşverelim biz..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 11 June 2003 23:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...