Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

flüt,gitar ve britanya ezgileri arıyorum

St_Dreamer

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar hani blind guardianın sudden battle of sudden flame tarzı şarkılar arıyorum.gitarlı flütlü nerden bulabilirim bilen var mı?(portlarım falan kapalı p2p demeyin)
p.s.2-3 şekilde arattım ama istediğim sonuçları bulamadım[signature][hline]Viva la creativa!!!
ThIs gAmE LoVeS Me
mon bloque

[Bu mesaj St_Dreamer tarafından 30 Temmuz 2005 16:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

jethro tull dinle .. hatta cross-eyed marry parcası tam istedigin gibi bir parca. Adamların yaptıgı her muzik prog. blues tarzı ve gitar / vokal / flut ( virtuoz derecesinde ) Ian Anderson adlı bi ilah var grupta. Tavsiye ederim.[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!

[Bu mesaj ZeuZ tarafından 31 Temmuz 2005 00:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 31 Temmuz 2005 00:57 tarihinde demiş ki:
blackmore's night dinle

Aradığını Blackmore's Night'ta bulacağına eminim.

Breton Dance adlı mükemmel şarkıyı rapidshare'e upload etmek için 3 kere denedim, ama hepsinde yarısına gelirken 'this page contains no data' gibi saçma bir hatayla yarım kaldı. Başka zaman yine denerim belki.

[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 31 Temmuz 2005 11:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

blackmore's nightin bir iki parçasını bulabildim bazıları tam istediğim gibi ama ben daha enstrümental klasik(elektro gitar falan olmıcak)şeyler istiyorum.Aslında en güzel örneği greensleeves ve hills of ireland.Biraz komik bir tanım olacak ama hani ingiliz efsanelerini anlatan(arthur gibi)eski filmlerde falan böle hikayenin arasında uzun garip kahküllü ablaların gergef işlerken söledikleri şarkılar varya aslında öle bir şey istiyorum[signature][hline]Viva la creativa!!!
ThIs gAmE LoVeS Me
mon bloque
Sosyal ağlarda paylaş

biz de gruba flüt aldık da
slow şarkıların hepsine zaten flüt uydurabiliyorsun
jethro tull ii flüt konusunda :D[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

flüt görünce ian anderson geldi aklıma =p jethro tull tavsiyem.

[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com

Sosyal ağlarda paylaş

Klik!! Torrent için burası...

Torrent nedir ben bilmem. Pati de search ettir bulursun. İndirmek veya indirmemek senin sorumluluğunda. Pati veya dasaaa karışmıyor bu konuya. Şeytana uyma gitorjinalini al bence veya indir. Ben bilmem.Uyarı metnini okudunuz[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...