Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pentagram

Feeblemind

Öne çıkan mesajlar

Olmadigindan kastin konser yapmadiklariysa, hayir yapiyorlar.
Netten downloadla isim olmadigindan bilmiyorum, ama Pentagram'in Popcular Disari box i olacakti bi tane, tisörtlü, albümlü falan, orada konser cd si vardi bi tane konser videolarinin oldugu[signature][hline]Agac rüzgari affetse bile, kirilmis bir kere...
Elandra, Night Elf Priestess
Penthesilea, Night Elf Huntress
Penth, Gnome Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 13 Temmuz 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
internette kesinlikle yok,hatta ben bir keresinde pentagraqmın sitesinin webmasterına mail atmıştım,internette konser videolsu veya kliplerinin olmadığını söylemişti..

ee adamlarin webmaster'ina sorarsan yok diyecek tabii, kim ister ki parayla sattiklari biseyin internetten p2p araciligiyla indirilmesini. :)[signature][hline]otkell lvl60 orc warrior
Sosyal ağlarda paylaş

evet gündüz gecenin konser görüntülerini dream tv de seyrettim epey önce sanırım baya güzeldi...[signature][hline]''Devlet-i Osmaniali'de terfii temayuz ilim irfan ile olmaz; ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak madeni haz, ya da olacak ten ile temas...'' {Osmanlı Özdeyişi}
Sosyal ağlarda paylaş

amatör çekim kayıtları doluydu dc++'de ama amatör kayıtlar olduğundan pek işe yaramaz..

onun dışında sadece popçular dışarı için değil birkaç konserin de orjinal kayıtları var müzik marketlerde..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
[b]karakedi, 26 Mayıs 2005 14:37 tarihinde demiş ki:
[/b]
evet arkadaşlar, ne yazık ki sistem adminimiz mal..
Yeni Rockı | Üstüne Şehir Örten Şehir
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 14 Temmuz 2005 14:27 tarihinde demiş ki:
oha naptin be
Izmir'de Excalibur veya Studyo Umit'ten bulabilirsin dedigim box'i.

ben ankarada oturuyorum ankaradada bildiğim bi hayri müzik diye bi yer var...[signature][hline]oraya bi bakayım...:D

[Bu mesaj Feeblemind tarafından 16 Temmuz 2005 12:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...