Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gooooooooogle Reklamları

Masteis

Öne çıkan mesajlar

Evet bu konuda hak veriyorum her gün üyeler en az 1 kere tıklasın.Eğitim şart.[signature][hline]what is it in my eyes,
a piece of broken glass?
is this the time I should be on my knees for you?
is this your way of telling me,
another has been be found?
now I know it's teargas in my eyes
Sosyal ağlarda paylaş

yeni sistem için tık =)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
eheh kedinin para kazanması başka şeylerede bakıyor. google'ın bu sistemini bir sitemde kullandım. sadece bir sitenin linkine tıklandığında ufak bir ücret veriyor, fakat tıklanan sitede gezildiğinde ücret katlanıyorda katlanıyor. asıl iş tıkladıktan sonra gezmekte. gösterim başına bir ücret ödenmiyor. birde alt taraftaki aramadanda para akıyor :)[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 30 Temmuz 2005 02:37 tarihinde demiş ki:
eheh kedinin para kazanması başka şeylerede bakıyor. google'ın bu sistemini bir sitemde kullandım. sadece bir sitenin linkine tıklandığında ufak bir ücret veriyor, fakat tıklanan sitede gezildiğinde ücret katlanıyorda katlanıyor. asıl iş tıkladıktan sonra gezmekte. gösterim başına bir ücret ödenmiyor. birde alt taraftaki aramadanda para akıyor :)

Alakası yokki. Siteyi gezerken site üzerinden geziyon google üzerinden gezmiyon google anlayamaz senin sitede olup olmadığını. Anlaması için her sayfana google'ın bi kodunu koyuyon. İlk tıkladığında ilk önce google'a gidiyon sonra siteye gidiyon ondan google anlayabiliyor ve tıklamaları hesaplıyor. Senin dediğin o hostbul.net'te :)[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...