Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nil Karaibrahimgil hakkında !!!!

CallyLoveLace

Öne çıkan mesajlar

çok tatli bi kız ya sözleri felan ne bilim harika şuan dinliyorum bence harika sözleri var katılan ???

ayrıca tam bi Lolita ama yaşı lolitaya uygun degil :D[signature][hline] *** CEZA a/k/a Fatalrhymer ***
Bir kelebegin ömrü kadar mutluluk yeter kimisene yetmez dünya tozpembe gibi gelene ölmecek gibi yaşamını sürene...
Sosyal ağlarda paylaş

sir +1

bir şey cıkacagını sanmıyorum açıkçası, başarılı sayılaiblecek bir sesi yok, parçaları da popülizmin kurbanı olmuş basit şeyler, bayık geliyor bana 1-2 dinlemeden sonra[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

ya bazı şarkıları bana da öle gelio ama bazı şarkıları baya sarıyo bence ben aptalmıyım örnek

bence popilarizm kurbanı yada şımarık degil sadece farklı olmayı seviyo ve bence pek çok şaklaban popçudan ii[signature][hline] *** CEZA a/k/a Fatalrhymer ***
Bir kelebegin ömrü kadar mutluluk yeter kimisene yetmez dünya tozpembe gibi gelene ölmecek gibi yaşamını sürene...
Sosyal ağlarda paylaş

eheh farklı olmayı sevmek, farklı olmaya çalışmakla aynı şey değil. yurtdışındaki şarkıcılara özenerek farklı olunmaz. bi arkadaşım söylemişti, bu insan kendisini "türkiye'nin björk'ü" olarak görüyomuş, pek inanmadım, ama böyle bi açıklaması varsa zaten hiç konuştuğumuza bile değmez.[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

Sana kek yaptım diye şarkı yapan insanımdıdan hayır gelmez(insan diyemedim dilim varmadı)

Gıcık olmakla beraber sinir oluyorum kendisine, yazdıgı sarkı sozlerı 3. sınıf sirk paylacosundan daha kalitesiz. Ha bide kendini bisey sanma huyu var buda baya komik.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk, 27 Temmuz 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
Sana kek yaptım diye şarkı yapan insanımdıdan hayır gelmez(insan diyemedim dilim varmadı)

Gıcık olmakla beraber sinir oluyorum kendisine, yazdıgı sarkı sozlerı 3. sınıf sirk paylacosundan daha kalitesiz. Ha bide kendini bisey sanma huyu var buda baya komik.

E peki ? Fuck you diye şarkı yapana OHA UBER SÜPER! diyorsunda Kek yaptım diye şarkı yapana hayır gelmez diyorsun? Ingilizce olunca yani Mantıksız olmuyormu bumudur bunun açıklaması? budur.

Bende Istersem Su içtim Diye şarkı yazarım.. Bu benden hayır gelmez anlamınamı gelio? Ozaman bir sürü Wake up diye şarkı var onlarda anlamsız pey allahım yaw.. :)[signature][hline]Köylüler Rullaz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 27 Temmuz 2005 14:00 tarihinde demiş ki:
said:

Gıcık olmakla beraber sinir oluyorum kendisine, yazdıgı sarkı sozlerı 3. sınıf sirk paylacosundan daha kalitesiz. Ha bide kendini bisey sanma huyu var buda baya komik.

E peki ? Fuck you diye şarkı yapana OHA UBER SÜPER! diyorsunda Kek yaptım diye şarkı yapana hayır gelmez diyorsun? Ingilizce olunca yani Mantıksız olmuyormu bumudur bunun açıklaması? budur.

Bende Istersem Su içtim Diye şarkı yazarım.. Bu benden hayır gelmez anlamınamı gelio? Ozaman bir sürü Wake up diye şarkı var onlarda anlamsız pey allahım yaw.. :)

ERUTAN'I KUTLARIM...[signature][hline]dinler halkların afyonudur...
yanılgılarımız olduysa bile burjuva rejimlerinin yanılgılarıyla karşılaştırılınca çok insancaydı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

Bende Istersem Su içtim Diye şarkı yazarım.. Bu benden hayır gelmez anlamınamı gelio? Ozaman bir sürü Wake up diye şarkı var onlarda anlamsız pey allahım yaw.. :)
[signature][hline]dinler halkların afyonudur...
yanılgılarımız olduysa bile burjuva rejimlerinin yanılgılarıyla karşılaştırılınca çok insancaydı...
Sosyal ağlarda paylaş

black e katılıyorum. yahu sözler bu kadar mı iğrenç olur. özgün olma adına böyle bişey yapıyorsa yapmasın bıraksın gitsin. he ondan daha beterleri var mı? var malesef. ama bu onu hiç de iyi yapmaz.
sonuçta wake up uyanmak demek. sabah kalkıp uyanmak değil herhalde(rage against the machine). farkına varmak (radical noise). sonuçta ing olan sözleri saçma sapan bi sürü metal şarkısı da var ama şimdi konu nil hanımefendi olduğuna göre niye "ona böyle demiyosun da buna böyle diyosun" diye tepki veriyosunuz ki ?
sonuçta bu beğenidir. öznel bir eleştiridir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Nerde FUCK U diye sarkı yapana guzel demısım?
Hardcore dınlememki ben bunun dısında FUCK U diye sarkı yapan grupta hatırlamıyorum. Göster bakayım bi merak ettim nerde demisim öyle bisey. İngilizce-turkce konusuna girip daha bi sacmalamıssın kendınden gecmısssın oraya degınmek bıle ıstemıyorum zira gereksiz.

Evet sen su içtim diye bi sarkı yaparsın
O şarkının belkı muzıgını guzel yaparsın ama evet sözlerinden hic bisey olmayacagıda bellidir.

Hani ben cool olayım ıstedıgımı yaparım ozgurum ayaklarıda niyedir anlam veremıyorum ya neyse

kısaca boş konusmussun[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

[Bu mesaj BlaCk tarafından 27 Temmuz 2005 15:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Black sen Saçmalıyorsun asıl yahu.. Ingilizce Türkçeye girmişsin ne demektir? yahu Müziğin dili yoktur.Bana saçma diyosun ama kendin saçmalamışsın.

Ozaman Adam Ibranice bişey yazsın şarkının adını anlamını bilmeden ben sevmedim, hayır gelmez bu adamdan mı diceksin?

Ehue züfer..

Birde Yabancı şarkıların Sözlerini türkçeye cevir bakalım ne kadar Anlamlı sözler var? Benim orda fuck you dan kastım örnekti ama onu bile anlayamamışsın, anlamadan boş konuşmuşsun diyosun...
[signature][hline]Köylüler Rullaz...

[Bu mesaj Erutan tarafından 27 Temmuz 2005 15:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok seviyorum.. İlk albümünden beri severek dinlerim.
Çokta güzel şarkıları var.
Şımarık dedinizde son 2-3 yıldır hiç bir magazin programında görmedim..

Magazin programınıda geçtik. Kızı şık-rüküş bölümünde bile yok..
Evet petek dinçöz (veya dansözde olabilir) daha mütevazî.[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

şımarıklık illa magazin programıyla olmuyo ya, şarkı sözlerinde var bence bi şımarıklık, "bütün kızlar toplandık" vs vs..söyleyiş tarzı da şımarık bi kız çocuğu gibi, onu diyorum.[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı görüşte değilim.
Ama saygı duyarım...

Slow şarkıları ayrı bi güzel ya :====)[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...