Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hole/Courtney Love

Clementine

Öne çıkan mesajlar

said:
Dorsia, 13 Temmuz 2005 23:43 tarihinde demiş ki:
courtney love hala kurt cobain den para kazanmaya calismasa ona bu kadar kil olmazdim...

Neden onun üstünden kazanmaya çalıştığını düşünüyosunki? Mesela Kurtun günlüklerini yayınlaması için Kurt hayranları deli gibi baskı yaptı, yayınlıyınca da kurt'tan para kazanıyo dediler..=/[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

Walla kurt olmasa o bu kadar bile gelemezdii..zaten gelemiyo milletteki kurt cobain sevgisi yüzünden..
onun öldürdüğünü idda eden fanların hepsi kadından nefret edio doğal olarak..rock gençliğinin büyük bi kısmı böle düşündüğü içinde albümü satmıyo ..
bence böle :)[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
And she's not breathing back.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende mesela şuna çok sinir oluyorum.. Kurt sonuçta kaç kez intihar teşebbüsünde bulunmuş biri ve birçoğunda Courtney tarafından önlendiğide biliniyor.. Hazır ben ne Courtney'nin avukatıyım ne de tüm dünyaya Courtney masum demeye çalşıyorum ama bu konuda bi çok Kurt hayranın ön yargılı olmasından nefret ediyorum..Kurt mal mı da evlendi onunla? beni artık sevmiyosun boşanıcağıma ölürüm diye niye intihara kalkıştı? Eminmki hayatını okusalardı ya da en azından bi kaç şarkısını dinleselerdi(America's Sweetheart hariç !) çok daha farklı olurdu görüşleri..
Neyse sonuçta herkesin görüşü kendine ama ben yinede Courtney'i Kurt'ten ayrı olarak düşünüp yorumlamak gerektiğine inanıyorum..[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asit, 14 Temmuz 2005 01:23 tarihinde demiş ki:
hastası değilim ama kliplerı çıkdığında değiştirdiğimde olmamıştır. çok çılgındır. : P birde çocugu vardır cobainden ama nasıl büyyttü nasıl biri yaptı meşhuldr.

kızıda büyüdü.. bayaa da hoş bi çıtır oldu :) 13 yaşında sanırım
http://www.sassyandpunk.com/Courtneyfrances85[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 14 Temmuz 2005 03:03 tarihinde demiş ki:
cirkin:P

ayıpsn! istediğin güzel Courtney resimleri olsun :D

estetik öncesi...
http://www.sassyandpunk.com/Courtney206
estetik sonrası...
http://www.sassyandpunk.com/CourtneyCS124
buda günümüzden..
http://www.sassyandpunk.com/Courtneyrecent619

ya böyle işte :D[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 14 Temmuz 2005 16:17 tarihinde demiş ki:
Ben bu kadını tanımıyorum yaa...

Ben mi cahilim kadın mı meşhur diil?

AMAN TANRIM!!! sen nasıı dersin bunu yaa !! yuh ulan en az 100 tane resmni gösterdim sana bea! Hani o kdr ada mada konuştuk! yani aşkolsun boccob (ya isminle hitap edebilir miyim :() harbi hiç dinlememişsin beni ben bunu anladım![signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 14 Temmuz 2005 20:09 tarihinde demiş ki:
insanlarin onu sevmemesinin nedeni genellikle grupla su bikac ay once cikan cdler için mahkemelik olmasiydi

Haklısın ama bahsettiğim günlük örneğiyle ilgili birçok sözde Kurt hayranın internet sitelerinde çıkardıkları kavgaları görebilirsin..
Cd konusuna gelince herkesin kendi fikri ama grup içinde herbişeyi Kurt Cobain'in yaptığını tartışmıyosundur heralde.. ilk çıktıkları zaman bile eşit para dağılımı vardı aralarında ki bence bu Kurt'a büyük haksızlıkdı... Courtney de hep bunu savundu ve Kurt daha sonraki albümünde yanlış hatırlamıyorsam 70% olarak arttırdı payını..Belki Courtney'nin Kurt'u sömürdüğünü düşünenler var ama diğer tarftan Dave ve Krist içinde aynı şeyi söylemek mümkün.. Ki bence de kendi öz ailesine karısına ve kızına gitmesi bu paranın (kurt'un hep bahsettiği gibi..) daha yararlı..:/[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

courtney love'a saygı duymam için iki neden var.
1- "neden feminist olayım ki?ben güzel bir kadınım." lafı.
2- people vs. larry flynt filmindeki oyunculuğu, gerçi pek oynamıyodu sanırım kendisi de baya öyle biri :)[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...